Uzun süredir yoktum kızlar bi bakar msniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Uzun süredir yoktum kızlar bi bakar msniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,406 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uzun süredir yoktum kızlar bi bakar msniz
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Evo

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar nasılsıniz iyisiniz inş doğumdan sonra pek giremedim canlar bebisim le ilgilendim erken dogum olduğu için sürekli emzirdim baktım pek girmeye fırsatım olmadı bebeğim sarilik olmadı şükür annisler kuveze de alınmadı fakat rengi sarı dedi sağlık ocağında ki ebe sarilik testi yaptı sonuçlar 8 çıktı birsey yok dedi 8 sizce sarilik mi değil mi ya bilemedim çocuk doktoruna goturmeli mym 8 sarilik mi kızlar😔
Evet sarılık benim oğlum da 10 çıkmıştı sadece kontrole götürdüm korkacak birşey yok en fazla iki aya kadar geçiyor.
Bol bol emzir🥰

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım inşallah bir sıkıntı yoktur bebeğinin
Sagl cnm benim💖
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım benim Allah'ın izniyle inşallah birşey yoktur 🤲😘
Amin kuzum inş💖💖

Evet sarılık benim oğlum da 10 çıkmıştı sadece kontrole götürdüm korkacak birşey yok en fazla iki aya kadar geçiyor.
Bol bol emzir🥰
Bizde de 8 çıktı kuzum sağlık ocağındaki doktor sarilik yok dedi ama yine de sizlere danışmak istedim balım size de çok geçmiş olsun tatlim aynen çok emziriyorum nerdeyse uyku uyumuyorum kan uyusmazlıgı varya korkuyorum kuzum

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar nasılsıniz iyisiniz inş doğumdan sonra pek giremedim canlar bebisim le ilgilendim erken dogum olduğu için sürekli emzirdim baktım pek girmeye fırsatım olmadı bebeğim sarilik olmadı şükür annisler kuveze de alınmadı fakat rengi sarı dedi sağlık ocağında ki ebe sarilik testi yaptı sonuçlar 8 çıktı birsey yok dedi 8 sizce sarilik mi değil mi ya bilemedim çocuk doktoruna goturmeli mym 8 sarilik mi kızlar😔
Sarılık konusunda fikrim pek yok ama ebe yok dediyse yoktur bence sıkma canını 🤗🤗 ve bebiş olunca buraya bakmak zor olur çünkü dünyanın en tatlı varlığıyla ilgilenmek dünyalara değer 🥰🥰🥰 maşallah minik kuzuya inşallah hiç sarilik olmaz 😍😍🤲🤲🤲🧿🧿💙💙💟💟

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Sarılık konusunda fikrim pek yok ama ebe yok dediyse yoktur bence sıkma canını 🤗🤗 ve bebiş olunca buraya bakmak zor olur çünkü dünyanın en tatlı varlığıyla ilgilenmek dünyalara değer 🥰🥰🥰 maşallah minik kuzuya inşallah hiç sarilik olmaz 😍😍🤲🤲🤲🧿🧿💙💙💟💟
Sagl balım benim Allah in izni ile olmaz inş yavrum aynen cnm ya minikle ilgilenmek çok güzel ve özel duygu cnm telimi bile elime almıyorum unutuyorum😁😁 bebisim le zmn geçirmek çok güzel cnm Rabbim bütün annislere nasip eder inş kuzum💖💖

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Sagl balım benim Allah in izni ile olmaz inş yavrum aynen cnm ya minikle ilgilenmek çok güzel ve özel duygu cnm telimi bile elime almıyorum unutuyorum😁😁 bebisim le zmn geçirmek çok güzel cnm Rabbim bütün annislere nasip eder inş kuzum💖💖
Amin canım cidden insanın en değerli varlığı o oluyor hatta eşinden bile önde geliyormuş diyorlar o derece bir Aşk 🥰🥰😍😍💟💟 Allah'ım sağlıkla büyümeyi nasip etsin minnaka 🤗🤗🧿🧿

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sagl kuzum sağlık ocağındaki doktor gerek yok iyi dedi ama kafam karıştı geç kalmakta istemiyorum aslında 12 sinde tekrar gidecez ztn cnm olmazsa o zmn bi göstereyim

Şükür kuzum ağrım sızım kalmadı çok iyiyim bebisle ilgileniyorum aynen sürekli emziriyorum cnm değerlerin kaç olması gerekiyor ki anlayamıyorum götürmem de de deldiler hep bebisimin elini ya daha götürmek te istemiyorum aslında kuzum
Gözlerinde sararma yoksa korkma canım değeri çok yüksek değil zaten. Kontrol zamanında doktor bakar zaten.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sagl Kuzum bizde kan uyusmazlıgı varya olma ihtimali çok yüksekmis o yüzden korktum kuzum değeri 8 yani sarilik dgl mi oluyor cnm gözleri sarı dgl kuzum çok beyaz da değil ama yüzünde de pek birsey yok cnm süt sarısı dedi ama herkes sarilik ne zamana kadar olma ihtimali var cnm
Eğer yenidoğan 15 günlük ise yenidoğan sarılığı 15 günden fazla ise uzamış sarılık canım sen yinede her ihtiaöle karşı 4 günde bir kan verdir ama benim doktorum 10 altına düşerse artık sıkıntı olmuyor demişti o yüzden korkma ama 10 ve 10 un üstü olursa uzamış sarılık teşhisi konur yüzde doksan kan uyuşmazlığı yüzünden olabilir ve hemen tedavi olursa direk normale döner . Taöma sen şimdi 2 3 gün boyunca hep göz aklarını takip et her zöaan li gibi mi duruyor yoksa sararıyor mu diye bal

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Sık sık emzirsen belki varsa da geçer canım benim😊

Tüm sayfalar yüklendi.