Vajina da idrardan sonra olan sancıyla benzer ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma barslıer tarafından oluşturulan Vajina da idrardan sonra olan sancıyla benzer ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,742 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajina da idrardan sonra olan sancıyla benzer ağrı
Konbuyu başlatan Şeyma barslıer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şeyma barslıer

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 32+4 günlük hamileyim tuvalete gittigimde vajinada oluşan bir ağrı var ikinci gebeliğim ilki sezeryen di ilkinde hiç böyle bişey yaşamadım bazen yururken de aynı ağrı saplaniyor şuanda aynı ağrı var sol bacağım da da ağrı var sizce neden oluyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 32+4 günlük hamileyim tuvalete gittigimde vajinada oluşan bir ağrı var ikinci gebeliğim ilki sezeryen di ilkinde hiç böyle bişey yaşamadım bazen yururken de aynı ağrı saplaniyor şuanda aynı ağrı var sol bacağım da da ağrı var sizce neden oluyor
Canım her gebelik bir olmuyor, her biri öncekinden daha zor geçiyor. Gebelik sayısı arttıkça vücut deforme olduğu için oluyor normal o ağrılar demişti drum. Ama senin sezaryenmiş bilemedim çok kötü olursan bi dra görün istersen canım geçmiş olsun

Şeyma barslıer

Kayıtlı Üye
rank
Canım her gebelik bir olmuyor, her biri öncekinden daha zor geçiyor. Gebelik sayısı arttıkça vücut deforme olduğu için oluyor normal o ağrılar demişti drum. Ama senin sezaryenmiş bilemedim çok kötü olursan bi dra görün istersen canım geçmiş olsun
Teşekkür ederim bugün kontrolüm var soyliycegim doktora inşallah bı sıkıntı yokturdur

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende de oluyor bu ağrı idrara çıktığımda sancı içinde kalıyorum bıçak gibi baskıdan dedim ama enfeksiyon çıktı az miktarda yanma falan da yoktu. Su ile atmaya çalış bidaha alalım bol su iç dedi

Şeyma barslıer

Kayıtlı Üye
rank
Evet enfeksiyon da çok ağrı yapar canım geçmiş olsun ilaç başladı mı
Antibiyotik başlandı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de oluyor bu ağrı idrara çıktığımda sancı içinde kalıyorum bıçak gibi baskıdan dedim ama enfeksiyon çıktı az miktarda yanma falan da yoktu. Su ile atmaya çalış bidaha alalım bol su iç dedi
Bana antibiyotik verdiler çok fazla diye enfeksiyon
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana antibiyotik verdiler çok fazla diye enfeksiyon
Evet enfeksiyon da çok ağrı yapar canım geçmiş olsun ilaç başladı mı
Hemde nasıl her idrardan sonra sanki bıçak batiyorgibiydi

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde vajinamdan başlayıp sağ bacagıma vuran Ağrı oluyor adım atamayacak kadar tutuluyorum bazen son aylarda böyle kramplar oluyormuş ama normalmiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar