Bebeyi vajinada hiseden varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan Bebeyi vajinada hiseden varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 874 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeyi vajinada hiseden varmi
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gyulche

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal canım ama korkulacak bir şey değil . Benimde 26 haftalığım ama 24 den beri öyle hissediyorum 😂😂
Bende aslinda 24 +4 dum ama gec dolenme oldu icin 1 hafta geri yazdi simdi de ilerleme.var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende hareketleri hissederdim vajinamda
24 haftaliken mi acaba

Normal canım doğum kanalında o yüzden
Peki 24 haftalik da normalmi gerci bebek tepistikce baski yapabilir dedi doktor ama birki saniyelik hisediyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende aslinda 24 +4 dum ama gec dolenme oldu icin 1 hafta geri yazdi simdi de ilerleme.var

24 haftaliken mi acaba

Peki 24 haftalik da normalmi gerci bebek tepistikce baski yapabilir dedi doktor ama birki saniyelik hisediyorum
Canım çok normal sen geç döllenmeye göre değil son adet tarihin neyse ona göre hesap yap zamanla benek o hesaba uyacak hatta geçecek bile. Bende 26 ama 25 diyor doktorum ama bana sen yinede hep son adet tarihini söyle doğum oma göre olacak çünkü diyor. Ve rahminde hissetmen normal. Bende oğlunda da hissediyordum hatta az kaldı çıkacak bu çocuk derdim şimdi ki minik yine abisi gibi ayakları mı desem elimi desem sürekli Prada gibi yada ara bir sızlatıyor resmen 😂😂. Korkma yani kanama su gelmesi geçemeyen bir ağrı olmadığı sürece sorun olmaz

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok normal sen geç döllenmeye göre değil son adet tarihin neyse ona göre hesap yap zamanla benek o hesaba uyacak hatta geçecek bile. Bende 26 ama 25 diyor doktorum ama bana sen yinede hep son adet tarihini söyle doğum oma göre olacak çünkü diyor. Ve rahminde hissetmen normal. Bende oğlunda da hissediyordum hatta az kaldı çıkacak bu çocuk derdim şimdi ki minik yine abisi gibi ayakları mı desem elimi desem sürekli Prada gibi yada ara bir sızlatıyor resmen 😂😂. Korkma yani kanama su gelmesi geçemeyen bir ağrı olmadığı sürece sorun olmaz
Bu arada asarda haftaniz bebeyiniz nasil gozukuyor nerden yapildi yok agri yapmiyor rahimde vurdunda bazen sizi.oluyor ama genelde farketim ayaklarim usudunde ve cok ayakta kaldimda

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu arada asarda haftaniz bebeyiniz nasil gozukuyor nerden yapildi yok agri yapmiyor rahimde vurdunda bazen sizi.oluyor ama genelde farketim ayaklarim usudunde ve cok ayakta kaldimda
Evet canım benimde öyle oluyor genel olarak çok ayakta kalınca ağrı oluyor . Bebek en sok tersti canım benim 😂😂 hala tersini bilmiyorum ama ters ise büyük ihtimalle ayakları ile vuruyor zaten elleri aşaığı geldi mi daha çok sızı oluyor bende yani oğlumda öyleydi döndükten sonra resmen rahmimi yırtıp çıkaracak gibi yapardı ah o minicik elleri ile

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar