Bebeyi vajinada hiseden varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan Bebeyi vajinada hiseden varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 911 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeyi vajinada hiseden varmi
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gyulche

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Doktorlardan tahmini kız diyor henüz tam olarak kız yada erkek diyen çıkmadı 😂😂
Yaa neden acaba nazlı bebek olacak kızlar nazlı olurmuş gerçekten hemen göstermezler hatırlıyorum ablamın kızı 5 aylıkken öğrendik her kontrolde arkasını dönüyordu doktor sanki biliyor onu izlediğimizi arkasını döndü diyordu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaa neden acaba nazlı bebek olacak kızlar nazlı olurmuş gerçekten hemen göstermezler hatırlıyorum ablamın kızı 5 aylıkken öğrendik her kontrolde arkasını dönüyordu doktor sanki biliyor onu izlediğimizi arkasını döndü diyordu
Aşırı nazlı hemde 😂😂. Kime çekti anlamıyoruz

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım benimde öyle oluyor genel olarak çok ayakta kalınca ağrı oluyor . Bebek en sok tersti canım benim 😂😂 hala tersini bilmiyorum ama ters ise büyük ihtimalle ayakları ile vuruyor zaten elleri aşaığı geldi mi daha çok sızı oluyor bende yani oğlumda öyleydi döndükten sonra resmen rahmimi yırtıp çıkaracak gibi yapardı ah o minicik elleri ile
Ilk gebelimde 19 cu haftada oyle olmaya baslamisti bunda simdi ve normal demisti ozamanlar doktor sordumda ama.insan korkuyor yinede bi kaybim var bi sorayim dedim hersey iyi Allaha sukur ama.hep biseyde cikiyor korkuyorum bu ay yine cok stresliyim 2 gundur anksiyetem tetiklendi sinirlerim.bozuldu bebek etkilenir diye sıkıyorum kendimi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ilk gebelimde 19 cu haftada oyle olmaya baslamisti bunda simdi ve normal demisti ozamanlar doktor sordumda ama.insan korkuyor yinede bi kaybim var bi sorayim dedim hersey iyi Allaha sukur ama.hep biseyde cikiyor korkuyorum bu ay yine cok stresliyim 2 gundur anksiyetem tetiklendi sinirlerim.bozuldu bebek etkilenir diye sıkıyorum kendimi
Hiç öyle düşünme emin ol ağrılardan sızılardan çok stresinde etkisi olur

Tüm sayfalar yüklendi.