Sorum var Vajina kaşıntısı ve yanması

• Konbuyu başlatan Rubyda
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rubyda tarafından oluşturulan Vajina kaşıntısı ve yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 556 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajina kaşıntısı ve yanması
Konbuyu başlatan Rubyda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Senemt

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar vajina kaşıntısı ve yanması var çok da ağır kokulu... zor durumdayım travazol kullandım bana mısın demedi sarı kantoron kullandım onun da faydası olmadı 50 günüm var doğuma dogumdan önce ne yapabilirim 😞
Kuzum mantar ve enfeksiyon var büyük ihtimal doktora görünmelisin

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar vajina kaşıntısı ve yanması var çok da ağır kokulu... zor durumdayım travazol kullandım bana mısın demedi sarı kantoron kullandım onun da faydası olmadı 50 günüm var doğuma dogumdan önce ne yapabilirim 😞
Mantar ve enfeksiyon var büyük ihtimal canm tuvalet sonrası vajinani sirkeli suyla yıka mantara birebir doğuma kadar enfeksiyondan çok çektim ilaçlarda mantarı tetikledi sirkeli su iyi geldi ama

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım doktorunla görüş farklı bir ilaç önerir hamilesin o bölgeye bitkisel yağ filan kullanma

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Canm mantar olmus olabilir bend eoyleyim hamileligimden beri fitil rahatlatiyor doktoruna soyle yazssin iki hap var icinde vajinadan aliyorsun. Baska bi ilac veremiyorlar zaten o seni bi ay rahatlatir. Sonra tekrarlayabilirde gecebilirde. Sirkeli suylada yika hergn. Oda bi nebze rahatlatiyor.

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Canesten favori kremim kaşıntı için sma sen kokulu diyorsun enfeksiyonu da vardur dr görünmelisin fitil veriyor o durumda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar