Sorum var Vajinada balık kokusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Vajinada balık kokusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 556 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinada balık kokusu
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Böylelerini Allahım ıslah etsin millet zaten bir sıkıntıyla geliyor bunların kapısına bir de azarı yiyip oturtuyorlar şimdi ramazandatız malum oruç gusül musul gider yani kandan da bakılabiliyor diye biliyorum ama bide çatala çıkınca acıdı mı muayenesi canım
Belki hani özel bir durum olduğu için bakmayabilirler tam bilmiyorum.40ımız çıkınca gittik ya hani metal bi kelepçe takıp bakıyorlar kamerayla aynısını yapıyorlar sonra da git kan ver diyip ertesi gün sonuç için gel diyorlar.Ben refleksle sırtımı kaldırdım diye sıkıntı çıktı ama istemeden oldu yoksa bir dakikalık şey de insan işte heyecanlanıyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sanki her gün oramıza buramıza kamera sokuyoruz gibi istiyorlar ki açalım bekleyelim 🙈 ama çok şükür hastalığımızı da geçiriyorlar Allah başımızdan eksik etmesin doktorlarımızı 😊
Aynen kuzum ya onlara göre birşey yokki bide azarlamalari ve😡

Evet ili taraflı muayene olunup ilaç tedavisini aynı anda alıp bırakmanız gerekiyor . Eşinde olmasa bile ilişkiye girdiğin için düzelme olmaz .
Eşimde mi randevu alacak yani yoksa benim kullandığım ilaçlardan mı kullanacak direk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım enfeksiyon mantar kaynaklıdr şimdi test istemezsen yapmıyorlar alttan muane de yok sen şikayetini söylüyorsun fitil ve krem veriyor fitil aşırı derecede ise yarıyor harika gerçekten
Fitil vajenden içeri mi ittiriliyor çok mu ittirmek gerekiyor nasıl yapıcam

Geçmiş olsun canım enfeksiyon mantar kaynaklıdr şimdi test istemezsen yapmıyorlar alttan muane de yok sen şikayetini söylüyorsun fitil ve krem veriyor fitil aşırı derecede ise yarıyor harika gerçekten

Belki hani özel bir durum olduğu için bakmayabilirler tam bilmiyorum.40ımız çıkınca gittik ya hani metal bi kelepçe takıp bakıyorlar kamerayla aynısını yapıyorlar sonra da git kan ver diyip ertesi gün sonuç için gel diyorlar.Ben refleksle sırtımı kaldırdım diye sıkıntı çıktı ama istemeden oldu yoksa bir dakikalık şey de insan işte heyecanlanıyor
Hmm ekartörle bakıyor işte can yakıyor mu ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eşimde mi randevu alacak yani yoksa benim kullandığım ilaçlardan mı kullanacak direk

Oda randevu alıp görünsün gerekirse doktoruna rica etsin böyle böyle diye

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Yanıyor ya normalde zaten onu da koyunca haliyle çok fena yanıyor hatta kan vermeye giderken falan da yandı sonra azaldı yavaş yavaş ama fitili 2 gün kullan hemen geçiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar