Sorum var Vajinada et parçası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra nın annesi❣️ tarafından oluşturulan Vajinada et parçası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,434 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinada et parçası
Konbuyu başlatan Azra nın annesi❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilan632

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar afedersiniz bugün aynadan genital temizliği mi yaparken farkettim vajinamın içinde et parçası gibi bir şey vardı uzunlamasına 35 haftalık sayılırım bu normal mi hamilelik te olan bir durum mu merak ettim
Çok mu büyük kuzum şahsen bende 36 olacam yarın çok dikkat ediyorum öyle şeylere bende yok doktoruna sordun mu böyle böyle diye

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar afedersiniz bugün aynadan genital temizliği mi yaparken farkettim vajinamın içinde et parçası gibi bir şey vardı uzunlamasına 35 haftalık sayılırım bu normal mi hamilelik te olan bir durum mu merak ettim
Bende de vardı mantar olmuş olabilir misin acaba. Benimde vardı gittim kızlık zarı kalıntısı dedi bide mantarda olunca çirkin bir görüntü olmuştu... Kafaya çok takmıştım bende internette birton şey yazıyordu 2 hafta ağlamıştım 🤓🤓🤓sonra kontrolde doktor normal şey bunlar deyince rahatladım baskı oldukça iç diller dışa çıkarmış bu süreçte bende sizinle aynı haftadayım

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Vajinal varis olabiliyormuş okumuştum geçenlerde doktoruna söylemelisin ona göre tedavisi varmış sanırım 🤗. Geçmiş olsun canım 🥰

Azra nın annesi❣️

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah farklı bir şey deildi
Bende de vardı mantar olmuş olabilir misin acaba. Benimde vardı gittim kızlık zarı kalıntısı dedi bide mantarda olunca çirkin bir görüntü olmuştu... Kafaya çok takmıştım bende internette birton şey yazıyordu 2 hafta ağlamıştım 🤓🤓🤓sonra kontrolde doktor normal şey bunlar deyince rahatladım baskı oldukça iç diller dışa çıkarmış bu süreçte bende sizinle aynı haftadayım
İnşallah farklı bir şey deildirde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok büyük deil gözle görülür bir et vajina nın içinde alt kısımda doktora sormadım bugün farkettim
Vajinal varış olabilir kuzum doktoruna sor yinede gebelikte genelde görülen bir şey diye biliyorum ama en iysiini doktorun bilir tabikide

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar