Sorum var Vajinada et parçası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra nın annesi❣️ tarafından oluşturulan Vajinada et parçası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,446 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinada et parçası
Konbuyu başlatan Azra nın annesi❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilan632

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Çok büyük deil gözle görülür bir et vajina nın içinde alt kısımda doktora sormadım bugün farkettim
Böyle birkaç yazı okumuştum hatta YouTubeda videolar var bu konuda istesen bak yani et şişlik gibi bişey mi mesela

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah farklı bir şey deildi

İnşallah farklı bir şey deildirde
Alttan muane de etti aynı dediğiniz yerdeydi. Bide zaten farklı birşey olsa çoooktan çıkardı o kadar tahliller yapılıyor bnce kafaya takma ben taktım bebişim 1 hafta o stresten hiç oynamadı... Kndine stres etme bide bana çok inceleme oranı buranı demişti doktor 🤓

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar afedersiniz bugün aynadan genital temizliği mi yaparken farkettim vajinamın içinde et parçası gibi bir şey vardı uzunlamasına 35 haftalık sayılırım bu normal mi hamilelik te olan bir durum mu merak ettim
Kuzum doktora görün genital siğil olabilir

Dilan632

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar afedersiniz bugün aynadan genital temizliği mi yaparken farkettim vajinamın içinde et parçası gibi bir şey vardı uzunlamasına 35 haftalık sayılırım bu normal mi hamilelik te olan bir durum mu merak ettim
Beyaz birşeyse bende de vardı doğum yaptıktan sonra ben de farkettim doktoruma sordum kızlık zarının parçasıdır dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar