Sorum var Vajinada siğil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Papatya46 tarafından oluşturulan Vajinada siğil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 801 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinada siğil
Konbuyu başlatan Papatya46
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meryemce8181

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İlk kez başıma geliyor vajinada siğil e benzeyen et parçası gibi bişe oluştu daha önce başına gelen yaşayan var mı çok korkuyorum çok iğrendirici 🙈🤦‍♀️ üst üste kabarcıklar oluşmuş ya bakamıyorum dokunamıyorum bile lütfen başına gelen yada bilgisi olan duyan varsa bana akıl verebilir mi doktor a gideceğim ama randevum ileri tarihte çok utanıyorum 😔😔
Tam içinde oluyorum oluyorsa kuzum normal çünkü bende de bir ara vardı geçti sonra doğumdan sonra olmuştu ama geçti

melek ipek

Kayıtlı Üye
rank
Benim başıma geldi 😔 ortak kullanım alanlarından,ortak havlu kullanımından, cinsel bulaşıcı hastalıklardan oluyor. Doktoruna hemen söyle. Ben de ilk çıktığında 12 haftalık hamileydim. 15. Ve 21. Haftada Krioterapi yaptı dondurdu ve ananasın suyunu sür hafifletir dedi komple geçti. Dokunma tüy dökücü kullanma jiletle kesmemeye çalış git gide daha da artar. Vajinanın dışındaysa krioterapi yapabilir daha ağrısız oluyor. Çok yayıldıysa lazerle yakıyolar. Hamileysen perinatolojiye gönderebilir. 😔
Bebgee bir zarari olur mu peki veya doğumu engeller mi

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Anlattığına göre siğil e benziyor bende minicik olmuştu aldı doktor ama sezeryan oldum bebeğe bulaşır dedi bir an önce tedavini ol derim çünkü ilerleyince sıçrıyormuş cnm

M

Meryemce8181

Guest
İlk kez başıma geliyor vajinada siğil e benzeyen et parçası gibi bişe oluştu daha önce başına gelen yaşayan var mı çok korkuyorum çok iğrendirici 🙈🤦‍♀️ üst üste kabarcıklar oluşmuş ya bakamıyorum dokunamıyorum bile lütfen başına gelen yada bilgisi olan duyan varsa bana akıl verebilir mi doktor a gideceğim ama randevum ileri tarihte çok utanıyorum 😔😔
Bende de oldu küçüktü sonra 7 aylık hamileydim kocaman oldu ve kondülon denen bişeye dönüştü ve beni hemen ameliyata aldılar 15 dakikada onu lazerle kesip aldılar. Zehirli bişey olduğu için normal doğum yapamadım sezeryan la doğurdum. Çocuğa bulaşırmış o yüzden. Hemen git doktoruna göster başka bişey de olabilir tabi ama benim ki kondülondu.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar