Vajinal halka

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Buğlemin Annesi tarafından oluşturulan Vajinal halka başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 456 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Vajinal halka
Konbuyu başlatan Buğlemin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Halka derken nasıl ben anlamadım açıkçası🤗
Canım internettten korunma yöntemlerini araştırıyorum vajinal halka diye bir korunma yöntemi varmış Allah var ben ilk defa duydum hap gibi bir plastikmiş aynı korunma hapı gibiymis 3 hafta vajinada kalıyormuş sonra çıkarıyorsun adet oluyormuşsun adetin ilk günü tekrar takiyormuşun öyle bir kısır döngü imiş ama merak ettim kullanan oldumu diye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım internettten korunma yöntemlerini araştırıyorum vajinal halka diye bir korunma yöntemi varmış Allah var ben ilk defa duydum hap gibi bir plastikmiş aynı korunma hapı gibiymis 3 hafta vajinada kalıyormuş sonra çıkarıyorsun adet oluyormuşsun adetin ilk günü tekrar takiyormuşun öyle bir kısır döngü imiş ama merak ettim kullanan oldumu diye
Daha önce burda kullanan duymadım kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
🥺🥹 Yaş 36 olunca herşey kullanılmiyormus araştırma içindeyim kol implantı var aklıma en çok yatan ama ondada bir fiyat araştırmasına giricem tekrar 10 bin gibi yazıyordu biryerde
Birdaha çocuk düşünüyormusun eğer istemiyorum diyor isen sen bence kol altı implantı yaptır canım f

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar