Vajınal kaşıntı acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seven tarafından oluşturulan Vajınal kaşıntı acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,061 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajınal kaşıntı acill
Konbuyu başlatan Seven
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Seven

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28+5 haftalığım işk günden beridir kaşıntım çok var doktora gittim fitil krem veriyorlar sizin doğal yolardan bildikleriniz varsa söylermisiniz dayanılacak gibi değil

Destan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28+5 haftalığım işk günden beridir kaşıntım çok var doktora gittim fitil krem veriyorlar sizin doğal yolardan bildikleriniz varsa söylermisiniz dayanılacak gibi değil
Pamuğa kolonya döküp sürersen kaşıntısını alıyor. Yalnız ilk sürünce baya yanıyor. Ben öyle yapıyorum. Bol su için şeker ve hamurişinden uzak durun ve yıkamayın

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Canım
Arko sür ve Bir atlet parçası tutun benim öyle geçti bendede oluyo
Ben öyle yapınca kaşıntı felan kalmadı
Geçene kadar Peçete yada ped kullanma

Prenses annesi 88

Kayıtlı Üye
rank
Sulandırılmış sirke elma sirkesi olursa doğal daha iyi bana Dr m dedi fitil de kllndım ama tekrar lyr acil çözüm sirke ile taharet

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Canım fitil ve ilaçların bitene kadar ilişkiden uzak duracaksın, birde 7 günlük fitiller daha faydalı oluyor. Sen yine de fitil kulkan başka türlü geçmez, doğal yontemlerle de iyileşmezsin. Sen dediğim gibi tekrar doktorun fıtık yazsın ama 7 günlük olsun muhakakk ve ilişkiye girme tedavin bitene kadar.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar