Vajinal Mantar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Sima.Ezgi tarafından oluşturulan Vajinal Mantar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 743 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Vajinal Mantar
Konbuyu başlatan Sima.Ezgi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek çalıkca 01

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 7 haftalık hamileyim nerdeyse 6 haftadır vajinal mantar ile uğraşıyorum.Gebe olduğumu bilmeden antibiyotik fitil,krem kullandım hiçbir etkisi olmadı.Gebekigi öğrenince doktor gebelere uygun donaxy fitil verdi o da mantarı kesmedi.Digal yollar denedim(sirkeli su, kantaron yağı,nioli yağı)onlarda anlık rahatlama sağladı.Sözün özü bu illetten nasıl kurtulurum zira dayanacak gücüm kalmadı.
İlaca rağmen geçmiyor ise cinsell yolla da bulaşabilir yani demem o ki eşine de ilaç başlattır diper türlü sanmıyorum geçsin

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ilaçlarını düzenli bir şekilde kullan iç çamaşırıni hergun değiştir yıkadıktan sonra sürekli ütüle taharet suyuna sirke karıştır geçecek inşallah
@Gamze Hümeyra katılıyorum ben bu illetten çok çektim geçici bir tedavisi yok doğum yapınca geçiyor ama gebeyken ilaçlarla bir süre rahatlıyorsun sonra tekrarlıyor ilaçlarını düzenli kullan ve bol bol bol su iç

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Dilek çalıkca 01

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 7 haftalık hamileyim nerdeyse 6 haftadır vajinal mantar ile uğraşıyorum.Gebe olduğumu bilmeden antibiyotik fitil,krem kullandım hiçbir etkisi olmadı.Gebekigi öğrenince doktor gebelere uygun donaxy fitil verdi o da mantarı kesmedi.Digal yollar denedim(sirkeli su, kantaron yağı,nioli yağı)onlarda anlık rahatlama sağladı.Sözün özü bu illetten nasıl kurtulurum zira dayanacak gücüm kalmadı.
Canım aynısı bendede oldu iç çamaşırını sürekli değiştir bide sık banyo yap özel bölgeni sürekli kuru tut geçer bende böyle geçmişti

Tüm sayfalar yüklendi.