Vajinal muayene sonrasi kanama ???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma pp tarafından oluşturulan Vajinal muayene sonrasi kanama ??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,829 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinal muayene sonrasi kanama ???
Konbuyu başlatan Fatma pp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma pp

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 5 aylik gebeyim bugün özel hastaneye muayeneye gitmiştim kaşıntı şikayetim olduğu için vajinal muayene yaptılar baya canım yandı şimdi eve geldiğimden beri pencereye kan geliyo çok korkuyorum ne yapmalıyım ya ..
Hey allahım ya doktor anlamaz mı zaten kaşıntı enfeksiyondan oldğunu o kadar acıtmış canını dengesiz kanama rengin nasıl kuzum interntten doktorlara sor takip ettiğin veya internetten bak ne için olduğuna

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Hey allahım ya doktor anlamaz mı zaten kaşıntı enfeksiyondan oldğunu o kadar acıtmış canını dengesiz kanama rengin nasıl kuzum interntten doktorlara sor takip ettiğin veya internetten bak ne için olduğuna
Kıpkırmızı aynı dette olduğu gibi geliyo bide kan uyuşmazlığı ver bende kanama olunca hemen iğne yaptır demişti eski doktorum baktım internette erken dogum belirtisi filan yaziyo..

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 5 aylik gebeyim bugün özel hastaneye muayeneye gitmiştim kaşıntı şikayetim olduğu için vajinal muayene yaptılar baya canım yandı şimdi eve geldiğimden beri pencereye kan geliyo çok korkuyorum ne yapmalıyım ya ..
Cnm hiç beklemeden acile git kadın doğum aciline Allah korusun duusk riski olabilir çok geçmiş olsun

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Benim normalde kanamam oldu o halde bile doktor bakması gerektigi halde sadece uç kısmından baktı kesinlikle canımı acıtmadı ve ileri kadar sıkmadı. Direk uç kısmından baktı. Doktorun Bi bildigi vardır elbette ama benim doktorum bakıcakken bile. Korkma uç kısmından bakıcam ileri itelemicem diye uyarmıştı. Sebebini sorunca da kanamaya yol açabiliyor bu yüzden çatı muayenesini 37.haftada yapıcam demişti. İleri itelediyse ki itelemiş sanırım canım yandı diyorsun Bi doktora git derim canım.

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Benim normalde kanamam oldu o halde bile doktor bakması gerektigi halde sadece uç kısmından baktı kesinlikle canımı acıtmadı ve ileri kadar sıkmadı. Direk uç kısmından baktı. Doktorun Bi bildigi vardır elbette ama benim doktorum bakıcakken bile. Korkma uç kısmından bakıcam ileri itelemicem diye uyarmıştı. Sebebini sorunca da kanamaya yol açabiliyor bu yüzden çatı muayenesini 37.haftada yapıcam demişti. İleri itelediyse ki itelemiş sanırım canım yandı diyorsun Bi doktora git derim canım.
Him.evet baya ittirdi ben geriye kaçtıkça gel gel gel biraz öne diyo bide

Canım çok kirmiziysa hemen hastaneye git benim de oldu ama benim çatı muayenesinden sonra oldu 37 haftada yani doktor normal kendini kastigin için olmuştur bı sıkıntı yok dedi ama pembe gibiydi bide sen daha 5 aylıksın hiç vakit kaybetmeden doktora git

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Him.evet baya ittirdi ben geriye kaçtıkça gel gel gel biraz öne diyo bide
Doktora gittin mi peki. Şaşırdım şuan risk olmaz diyenlerde var ama kanamaya yol açar diye dogumu tetikler diye benim doktorum alttan iteleyip hiçbir zaman bakmadı. Bide benim kızım rahmime çok yakın alttan ölçüm yaptı ama ölçümleri bile vajinamın içine sokmadan uç kısmından ölçmeye çalıştı. Kanama devam ediyorsa doktora da, gitmediysen git canım için rahat etsin en azından.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar