Sorum var Vajinal varis

• Konbuyu başlatan Kerime
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kerime tarafından oluşturulan Vajinal varis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 514 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinal varis
Konbuyu başlatan Kerime
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Züleyha taskin
K

Kerime

Guest
Kizlar vajinal varisi olan varmi aranizda benim ucuncu hamileligim ve cok cok var bu sefer, ikinci hamileligimdede vardi ama bukadar degil. Doktorum normal dogumu onermiyor cok buyuk oldugu icin. Basina gelen varmi boyle sey normal dogum yapabildinizmi patlayabilir damarlar diyorlar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar vajinal varisi olan varmi aranizda benim ucuncu hamileligim ve cok cok var bu sefer, ikinci hamileligimdede vardi ama bukadar degil. Doktorum normal dogumu onermiyor cok buyuk oldugu icin. Basina gelen varmi boyle sey normal dogum yapabildinizmi patlayabilir damarlar diyorlar
Kuzum Allah yardımcın olsun
Sen en iyisi doktorunu dinle nasıl diyor ise öyle yap

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Cok geçmiş olsun canım doktorunu dinle bence kendini riske atma

Züleyha taskin

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bendede var bende salı günü hastaneye gidecem doktor bakacak ona göre bana birşey soyluyecek bide sen kc haftaliksin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar