Vajınal varis

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlm tarafından oluşturulan Vajınal varis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 604 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajınal varis
Konbuyu başlatan Özlm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ysmkrts

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya vajinal varis yaşayan varmı yada bilgisi olan normal dogum yapan
Vajinal varisi olan normal doguramiyomuş malesef. Eltimde biliyorum ilk normal olmuş ikincide vajinal varis olmuş Sezaryan la almışlar bebeği, makas atılırsa hayati tehlikesi varmış çünkü, tabiki Dr nuz daha detaylı anlatır bunun riskini.

D

Duyguomeraybars

Guest
Kızlar ya vajinal varis yaşayan varmı yada bilgisi olan normal dogum yapan
Ben 7 sene önce yaptım hiçbir sorun olmadı şimdi tekrar doğuma çok az kaldı varis müthiş derece de arttı ve korkuyorum ama doktor bir sıkıntı olmaz merak etme dedi.

Ysmkrts

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Peki dogum dan sonra geçtimi varisler
Ben 4 aylık hamileydim varis başlangıcı oluştu önce ayak bileklerimde sonra yukarıya dogru en sonra vajinada normal dogum yapamayacağımı düşündüm ama doktorum birşey olmayacağını normal doğum yapabileceğimi söyledi ama ben baya çektim varisler den aslında hiçte ümidim yoktu normal dogum yapabileceğime ama 1 saat çok siddet li birşekilde ıkınmama ragmen normal dogum yapabildim ve sonrasında agrı acı hissetmedim 2 ay oldu dogum yapalı tüm varislerim gitti diyebilirim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar