Vajinamda siyah sivilce

• Konbuyu başlatan Gamzeasmin
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeasmin tarafından oluşturulan Vajinamda siyah sivilce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 741 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinamda siyah sivilce
Konbuyu başlatan Gamzeasmin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf
G

Gamzeasmin

Guest
Arkadaslar 30 haftalik gebeyim vajinamda kucuk siyah bir sivilce gibi leke cikti daha once hic yasamamistim agrimiyor sadece orda duruyor haftaya randevum var doktoruma sorucam ama boyle bir sorun yasayan varmi merak ettim

Eren erva

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar 30 haftalik gebeyim vajinamda kucuk siyah bir sivilce gibi leke cikti daha once hic yasamamistim agrimiyor sadece orda duruyor haftaya randevum var doktoruma sorucam ama boyle bir sorun yasayan varmi merak ettim
Kan toplaması gibimi bnmde vardı canm patladı gecdi tekrrdn cıkdı yine patladı sonrada kayboldu gttı doktora göstermıs dm onemli bıse deıl demısdı ınşallah seninde önemli bıse deılldr gecmişş olsn

G

Gamzeasmin

Guest
Kan toplaması gibimi bnmde vardı canm patladı gecdi tekrrdn cıkdı yine patladı sonrada kayboldu gttı doktora göstermıs dm onemli bıse deıl demısdı ınşallah seninde önemli bıse deılldr gecmişş olsn
Evet ksn toplamasi gibi ayni insallah onemli bisey degildir ya saol tesekurler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar