Vajinismus

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duyguu tarafından oluşturulan Vajinismus başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,217 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinismus
Konbuyu başlatan Duyguu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duyguu

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Hiç tehlikeye atma bu durumu yaşayan biri olarak söylüyorum ikinci ayımıza girdik ama hâlâ geceleri kendimi doğum yapıyormuş gibi hissediyorum çok kötü bir durum ❤️
Ama Korkutmayın bence. Ben de yaşadım ve gayet iyi gecti herşey . Artı normal dogum ile vajınısmus tamamen yok oldu benden şükür

Duyguu

Kayıtlı Üye
rank
Herkese cevaplari icin tesekkur ederim. Ben hala gitgel yasiyorum ama buyuk ihtimal sezeryan olacagim... onemli olan bebegimin saglikla gelmesi. Rabbim hayirlisini nasip etsin hepimize.

Yeşim🌿

Kayıtlı Üye
rank
Herkese cevaplari icin tesekkur ederim. Ben hala gitgel yasiyorum ama buyuk ihtimal sezeryan olacagim... onemli olan bebegimin saglikla gelmesi. Rabbim hayirlisini nasip etsin hepimize.
Ben vajinismusluyum tam bir birleşme olmadan hamile kaldım ,36 . Haftamdayım napicağımı bilmiyorum

Duyguu

Kayıtlı Üye
rank
Ben vajinismusluyum tam bir birleşme olmadan hamile kaldım ,36 . Haftamdayım napicağımı bilmiyorum
Doktorunla paylastin mi durumunu? Rabbim yardimcin olsun seninde. Dogumdan sonra mutlaka psikolojik danismanla tedavi ol. Vajinismus icin ben ilk once kadin dogumdan 4 seans aldim ama asamadim. Araya zaman girdi, sonra bu soruna bakan psikolojik danismandan 5 seans aldim ve aştim. Hamile kaldim ardindan.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar