Vallahi yoruldum artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecemmm tarafından oluşturulan Vallahi yoruldum artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,521 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vallahi yoruldum artık
Konbuyu başlatan Ecemmm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar hamilelik boyunca saçım hiç dökülmedi şuan bebegim 4 aylık 2 aydir saçım acayip şekilde dökülüyor ne yapicam ya Bana bi akıl verin bu dokulmeler ne zaman gecicek veya size de böyle olduğunda ne kullandınız bıktım artık kazitasim geldi anasını satayım
Magnezyum falan eksikliğindendir bende 8 aylık hamileyim hiç dökülmüyor ama eczacı bebek doğduktan sonra dökülüyo falan dedi ilacı içmem için doktorunuza başvursanız inşallah doğum sonrası bendede olmaz 😱

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar hamilelik boyunca saçım hiç dökülmedi şuan bebegim 4 aylık 2 aydir saçım acayip şekilde dökülüyor ne yapicam ya Bana bi akıl verin bu dokulmeler ne zaman gecicek veya size de böyle olduğunda ne kullandınız bıktım artık kazitasim geldi anasını satayım
Dert ettiğin şeye bak.basit çözümü cnm bebek ebek emziriyosun o senin bütün depolarını bosaltıyo.d vitamini ve magnezyum al.bire bir.banyoda saçını tarama kuruyunca yolmadan yavaşca tara.üzülme dökülenlerin yerine daha güzeli gelir.kökü sende nasılsa🎈

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Cocujlar anelerine tanidiginda dökülür derler bizim bu taraf insanları geçmiyor gerçi dördüncü bebeğime hamileyim valah oda beni tanisa kel😂 olurum galiba saç kalmadı bende ama kestim kalçama gelen saçı valah omzuma getirdim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kuşum bende saç kalmadı bir çok şey denedim ama dökülmeye devam etti bende sonunda kestim Güzelim uzun saçlarımı 😭 eşim çok üzülüyordu bu duruma ama napim valla kel olucaktım sonunda bende küt kestirdim ise yaradı dökülme yok şimdi ama uzadığında tekrar dökülmeye başlıyor bu üçüncü kesişim valla ne yapacam bilmiyorum 🤷

A

Adsız anne adayı

Guest
Demir eksikliği yüzünden saç dökülür birde B12 eksikliğinden kaynaklanır bir doktora görünün tahlil verin çok çok geçmiş olsun benim her daim döküldüğü için iyi biliyorum sebebini malesef vitaminlerdeki eksikliklerden kaynaklanıyor tabi stresi falan saymıyorum onlardan da olur

B

Brm

Guest
Adları ne bilmiyorum ki kullandım mi daha önce
Ben hamileliğin boyunca regenesis max kullandım ve d vitamini ayriyeten dökülme hiç olmadı devlet decavit veriyor onun yerine regenesis aldım ama doğumdan sonra da kullanmaya devam edicem çünkü depolar yine boşalmasın bebek emdikçe diye sende bence doktoruna danış multi vitamin al ocean in da çok iyi hem enerjin düşmez dökülme azalır diye düşünüyorum sütüne de geçer vitaminler bebek için de iyi olur

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir benimde ilk gebelikte hiç dökülmemişti belli olmuyor canım herkesin farklı farklı biraz sabret

Tüm sayfalar yüklendi.