Var mı Siirt'te olan?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde merveofs tarafından oluşturulan Var mı Siirt'te olan? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,924 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Var mı Siirt'te olan?
Konbuyu başlatan merveofs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ysr💮

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Mutluydum, basit dertlerim varmış
Şuan mutsuz musun kuzum bir şeyin varsa anlat dinlerim
Bende iyi ki diyorum geçmiş yıllarıma bakarak ne zaman eşimle evlendim ki daha 7 ay oldu o kadwr mutluyum ki bütün kötü anıları unutturuyor bana 🥲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende iyi ki diyorum geçmiş yıllarıma bakarak ne zaman eşimle evlendim ki daha 7 ay oldu o kadwr mutluyum ki bütün kötü anıları unutturuyor bana 🥲
Allah'ım kimseye kaldıramayacağı dert vermesin cidden çok zor çünkü hele bide küçüksen😔

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım kimseye kaldıramayacağı dert vermesin cidden çok zor çünkü hele bide küçüksen😔
Bir de ailen yakınında yoksa, yapayalnızsan... Bazen annemin dizinin dibinde oturmam gerekiyormuş diyorum...

Rabbim seni de kat kat mutlu etsin inşallah 🙏🏼😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bir de ailen yakınında yoksa, yapayalnızsan... Bazen annemin dizinin dibinde oturmam gerekiyormuş diyorum...

Rabbim seni de kat kat mutlu etsin inşallah 🙏🏼😘
Bunu bende çok diyorum yani o kadwr yaşanmis kötü şeye rağmen insan annesini babasını yanında istiyor ailemle aramda tam 10 saatlik bir yol var şükür 1 haftadır bizdeler geldiler ama yarın geri gideceklrr😔😥

Amin canım Rabbim herkesi çok mutlu etsin kimseye kaldıramayacağı yük vermesin inşallah 🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.