Var mı Siirt'te olan?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde merveofs tarafından oluşturulan Var mı Siirt'te olan? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,923 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Var mı Siirt'te olan?
Konbuyu başlatan merveofs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ysr💮

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Kaç aylık evlisiniz peki kuzum şuan bebekte var bir değişiklik yok mu yada nasıl bunaltiyor seni annesinin lafına filan mı gidiyor
4 ay olacak evlilik. Ailesi çok iyi seviyorum ama o kadar annesine bağlı ki bayıltıyor beni. Herr gün oradayız evde kalsak onları çağırıyor, gün içinde 10 kelime ediyorsa 7 tanesi "annem" oluyor. Karşısında bir çöp kadar değersiz hissediyorum artık annesiyle düşününce. Kaç gündür hasta yatıyor annesini istiyor sürekli geliyor iyi oluyor gidince yine hasta modu. Artık onun yüzünden ailesinden uzaklaşmaya başlıyorum malesef

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
4 ay olacak evlilik. Ailesi çok iyi seviyorum ama o kadar annesine bağlı ki bayıltıyor beni. Herr gün oradayız evde kalsak onları çağırıyor, gün içinde 10 kelime ediyorsa 7 tanesi "annem" oluyor. Karşısında bir çöp kadar değersiz hissediyorum artık annesiyle düşününce. Kaç gündür hasta yatıyor annesini istiyor sürekli geliyor iyi oluyor gidince yine hasta modu. Artık onun yüzünden ailesinden uzaklaşmaya başlıyorum malesef
Neden böyle ki acaba bu erkeklerin de anne düşkünlüğü beni benden alıyor ya 🤦🏻‍♀️ tamam istersin annei yanında da karşındaki kisiyide düşünmek lazım Allah'ım yardim etsin sanada

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Neden böyle ki acaba bu erkeklerin de anne düşkünlüğü beni benden alıyor ya 🤦🏻‍♀️ tamam istersin annei yanında da karşındaki kisiyide düşünmek lazım Allah'ım yardim etsin sanada
Ya Allah ona biraz anlayış nasip etsin ya da Sezai Karakoç deyişiyle benim dünya sürgünümü uzatmasın

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
Duymak görmek istemediğim iki kelime var artık hayatımda "eşim, ailesi" inanılmaz bunalmış haldeyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa neresindesiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neden öyle dedi çünkü yaşanılası yer değil 🤷🏻‍♀️
Şirvan 🤦‍♀️

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
İbni Sinaya gittim zaten tek kadın doktor var adını hatırlayamıyorum şu an.. yeni doktor bulamadım henüz de devlete gidicem galiba
Bende başta o doktora gidiyordum sert tavırlarından ötürü değiştirdim doktoru mecburen özelde de başka kadın doktor yok erkek doktora gidiyorum doğumu devlette düşünüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.