Ve sonunda geldim kizlar🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Ve sonunda geldim kizlar🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,479 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Ve sonunda geldim kizlar🙏
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Uzun zamandir aktif degildim bazilariniz bilir cocuklarim hastaydi ve suan halen tam.anlamiyla iyileşmiş sayilmazlar😔 laren daha iyi ama.oglum suan hastanede yatıyor yarıyıl tatil icin kayinvalidem istedi gelsin.buraya dedi ve oglumda gitmek istedi bak gitme dedim beni dinlemedi hastasim daha cok hasta olursun dedim ve gittigi gunun aksamina ateslendi🥺 ve pazartesi gunu yani dün hasteneye götürmüşler ve doktor kaninda mikrop ve enfeskiyin oldugu soylemis hastaneye yatmasi gerek demis ve hastaneye yatti ve ben gidemiyorum suan laren var hastaligi bulasiciymis kayinvalidem yaninfa suan elim kolum bagli o orda ben burda surekli görüntülü konusuyoruz ama kalbimin sizisi geçmiyor malesef sizlere geldim icimi bosaltmak icin hersey ust uste geliyor ve ben gercekten cok yoruldum savasmaktan😢😢🥺🥺
Rabbim şifa versin canım tez zamanda sağlığına kavuşsun 🌼🌼

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hoşgeldin canım çok geçmiş olsun evet hatırlıyorum öyle demiştin bir ara rabbim şifa versin inşallah canım benim
Çok geçmiş olsun canım ya 🙄 üzüldüm🤲🤲❣️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üzülme diy
Uzun zamandir aktif degildim bazilariniz bilir cocuklarim hastaydi ve suan halen tam.anlamiyla iyileşmiş sayilmazlar😔 laren daha iyi ama.oglum suan hastanede yatıyor yarıyıl tatil icin kayinvalidem istedi gelsin.buraya dedi ve oglumda gitmek istedi bak gitme dedim beni dinlemedi hastasim daha cok hasta olursun dedim ve gittigi gunun aksamina ateslendi🥺 ve pazartesi gunu yani dün hasteneye götürmüşler ve doktor kaninda mikrop ve enfeskiyin oldugu soylemis hastaneye yatmasi gerek demis ve hastaneye yatti ve ben gidemiyorum suan laren var hastaligi bulasiciymis kayinvalidem yaninfa suan elim kolum bagli o orda ben burda surekli görüntülü konusuyoruz ama kalbimin sizisi geçmiyor malesef sizlere geldim icimi bosaltmak icin hersey ust uste geliyor ve ben gercekten cok yoruldum savasmaktan😢😢
Üzülme diyeceğim elde değil canım ama bir çocuğun daha vat onunda sana ihtiyacı var oda inşallah düzelir birbirinize kavuşursunuz

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Uzun zamandir aktif degildim bazilariniz bilir cocuklarim hastaydi ve suan halen tam.anlamiyla iyileşmiş sayilmazlar😔 laren daha iyi ama.oglum suan hastanede yatıyor yarıyıl tatil icin kayinvalidem istedi gelsin.buraya dedi ve oglumda gitmek istedi bak gitme dedim beni dinlemedi hastasim daha cok hasta olursun dedim ve gittigi gunun aksamina ateslendi🥺 ve pazartesi gunu yani dün hasteneye götürmüşler ve doktor kaninda mikrop ve enfeskiyin oldugu soylemis hastaneye yatmasi gerek demis ve hastaneye yatti ve ben gidemiyorum suan laren var hastaligi bulasiciymis kayinvalidem yaninfa suan elim kolum bagli o orda ben burda surekli görüntülü konusuyoruz ama kalbimin sizisi geçmiyor malesef sizlere geldim icimi bosaltmak icin hersey ust uste geliyor ve ben gercekten cok yoruldum savasmaktan😢😢🥺🥺
Canım Cook geçmiş olsun inş geçer en kısa zamannda sen stres yapma sütun kesilir laren sana ihtiyacı var hisseder. Huzursuz olur

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ah kuzum keşke gitmeseymis ya Rabbim şifalar versin inşallah kızının neyi var kuzum bulaşıcı demiştin rabbim yardımcın olsun
Dinlemedi gamzem dedim okadae gitme oglum diye yok laren iyi suan oglumun hastagi bulasici

Rabbim şifa versin canım tez zamanda sağlığına kavuşsun 🌼🌼
Allah razi olsun canim amin insallh🙏

Allah razi olsun canm bende cok uzgunum ama elimden hic birsey gelmiyor 😔

Hoşgeldin canım çok geçmiş olsun evet hatırlıyorum öyle demiştin bir ara rabbim şifa versin inşallah canım benim

Üzülme diy

Üzülme diyeceğim elde değil canım ama bir çocuğun daha vat onunda sana ihtiyacı var oda inşallah düzelir birbirinize kavuşursunuz
Allah razi olsum kuzum evet ama aklim fikrim onda sutum bile suan azaldi gelmiyor stresten skntidan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Dinlemedi gamzem dedim okadae gitme oglum diye yok laren iyi suan oglumun hastagi bulasici

Allah razi olsun canim amin insallh🙏

Kıyamam kuzum ya bazende aslında olacağı varsa oluyor kuzum ya önüne geçilmiyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Üzülme diy

Allah razi olsum kuzum evet ama aklim fikrim onda sutum bile suan azaldi gelmiyor stresten skntidan
Canım Cook geçmiş olsun inş geçer en kısa zamannda sen stres yapma sütun kesilir laren sana ihtiyacı var hisseder. Huzursuz olur
Allah razi olsun canim insalkah geçicek 🙏 Laren evet asiri huysuz ve huzursuz ne yazikki sutumde bugun hic gelmedi mama icti bugün 😔

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hoşgeldin asenam Çok Geçmiş Olsun Birtanem Çok Üzüldüm Allah'ım safi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kıyamam kuzum ya bazende aslında olacağı varsa oluyor kuzum ya önüne geçilmiyor
Aynen kuzum bu yaşanacaktı ve yasandi ha orda ha burda surekli basim dönüyor diyodu 15 gündür ztn demekki kanda mikrop dan kaynakliymis

Hoşgeldin asenam Çok Geçmiş Olsun Birtanem Çok Üzüldüm Allah'ım safi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻
Hosbuldum hülyam gene bi dertle geldim geldim de😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar