Ve sonunda geldim kizlar🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Ve sonunda geldim kizlar🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,562 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Ve sonunda geldim kizlar🙏
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Cok zor gercekten ilk defa suan zor zamaninda yaninda olamiyorum beni istiyor ama gidemiyorum annesiz babasiz gibi laren emmese bensiz durcagini bilsem hic beklemivem ama laren beni bağlıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Insallah hülyam dualariniza ihtiyacimiz var🙏🙏
Canım benim ya🙄 gitsen bu sefer aklın kızında kalacak

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Geçecek kuzum geçecek Allah'ın izniyle elinde değil biliyorum caniminicisi ama gececk dualrimiz birtanelerimle🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Bugün tiktokta kimi gördüm🥰
Kimi gördün
iki çocuğunun da sana ihtiyacı var güçlü olmalısın stresten hasta olursan sende kim ilgilenicek. Bence senin stresin larene geçiyor o yüzden bu kadar huzursuz olabilir kendini toplamaya calis günlük kendine 1 saat ayır bı kahve yap iç laren uyudugunda kafan boşalsın. Ruhen sağlıklı ilki yararlı olasın. Çocuklar hiç hasta olmasa keşke ama elinde olmadan oluyor inş oğlun en kısa zamanda iyileşir kuzum 🤲
Canimsin kuzum iyiki varsin

Canım benim ya🙄 gitsen bu sefer aklın kızında kalacak
Aynen ole ne yaoicagimi sasirmis vaziyetteyim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Cok zor gercekten ilk defa suan zor zamaninda yaninda olamiyorum beni istiyor ama gidemiyorum annesiz babasiz gibi laren emmese bensiz durcagini bilsem hic beklemivem ama laren beni bağlıyor

Kimi gördün
Her zaman asenam semi cok seviyorum❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
🤭 ben cok kendimi atmam ama genelde cocuklari paylasirim🤭

Bende kuzum bende

Bende kuzum bende
Sende vardın kuzum çok tatlı çıkmışlar di hepside

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kimi gördün
Canimsin kuzum iyiki varsin

Aynen ole ne yaoicagimi sasirmis vaziyetteyim
Zor günler gecicek her gecenin bı sabahı olduğu gibi. Ama bence gitme bulaşıcı demiştin sanki yanlış okumadiysam. Bu sefer larenede gecer sende etkilenirsin daha kötü olur zor olucak senin için ama biraz sabret anne yüreği dayanmaz biliyorum ağlamak istediğinde güçlü gozukucem diye saklama göz yaşlarını ağla ki için açılsın dualarımızdasın canımm🥰🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Zor günler gecicek her gecenin bı sabahı olduğu gibi. Ama bence gitme bulaşıcı demiştin sanki yanlış okumadiysam. Bu sefer larenede gecer sende etkilenirsin daha kötü olur zor olucak senin için ama biraz sabret anne yüreği dayanmaz biliyorum ağlamak istediğinde güçlü gozukucem diye saklama göz yaşlarını ağla ki için açılsın dualarımızdasın canımm🥰🤲
Evet bulaşıcı kanında mikrop varmış vücudunda da boğazında doktorla birebir ben konuştum sordum yani direk evet dedi bulaşıcı dedi Şu an izolasyonda yarına kadar bugün numune aldılar ya ben telefondan da zaten yapılan teknikleri takip ediyorum Aynen gittiğim zaman yani bulaşacaklar Larende çok zor atlatır Bu hastalığı mecbur şu an bekliyorum yani görüntülü konuştuğumuzu ağlamamak için kendimi zor tutuyorum onu öyle karşımda görünce çaresiz kötü bir duygu ya ben bilmiyorum Diyecek söz bulamıyorum gerçekten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar