Ve yine deprem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Ve yine deprem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,782 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Ve yine deprem
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef İstanbul depremi beklendiği için faylar baya hareketlendi ve bugün Çankırı Ilgaz (yaşadığım yere 1 saat uzaklıkta) 4.7 tekrar deprem oldu. Bol bol dualarınıza ihtiyacımız var
Rabbım yardımcınız olsun cnm Rabbım hepimizi korusun evlatlarımızı Rabbım herkese yardim etsin gerçekten çok zor istanbul depremi bekleniyor biz bile diken üstundeyiz cnm

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef İstanbul depremi beklendiği için faylar baya hareketlendi ve bugün Çankırı Ilgaz (yaşadığım yere 1 saat uzaklıkta) 4.7 tekrar deprem oldu. Bol bol dualarınıza ihtiyacımız var
Çok geçmiş olsun canım rabbim felaketlerden korusun inşallah malatyadada oldu bu sabah kış geldi yine korku başladı

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Elbistan depremin merkez üssü benim memleketim gidip görseniz şok geçirirsiniz caddeleri çıkaramadım sanki savaş olmuş gibi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım Allah'ım beterinden korusun inşallah nasıl çok sallandı mi
@Asena.ase Çankırı da oturuyordu
Sen nasılsın canım çok sallandıniz mi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
C
Çok geçmiş olsun canim RABBİM korusun hepimizi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@Asena.ase geçmiş olsun asenam nasilsiniz şuan evdemisinz disarda mo suam

Tüm sayfalar yüklendi.