Ve yine deprem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Ve yine deprem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,774 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Ve yine deprem
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kuzu bizde çok sallandik gerçekten diyorum ya yikalacak sandım benim ev arkadan 8 önden 4 dedim bina çökecek o an çok deyisik bir duygu sarıyor anlatamam yaaa
Ay Allah korusun evet çok kötü oldu Allah sonumuzu hayır etsin inşallah canım benim inşallah Allah büyük ama o korku varya çok kötü bir şey gerçekten ben hala artçılarda çok korkuyorum gerçekten de alışamadım alışamıyorum hepimiz çok perişan olduk Allah'ım o acıyı o günleri tekrradan kimselere yaşatmasın şuan her taraf riskli hepsi birbirini etkiliyor deprem bölgesi olmayan yer birinci ikinci sıraya geçmiş

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay Allah korusun evet çok kötü oldu Allah sonumuzu hayır etsin inşallah canım benim inşallah Allah büyük ama o korku varya çok kötü bir şey gerçekten ben hala artçılarda çok korkuyorum gerçekten de alışamadım alışamıyorum hepimiz çok perişan olduk Allah'ım o acıyı o günleri tekrradan kimselere yaşatmasın şuan her taraf riskli hepsi birbirini etkiliyor deprem bölgesi olmayan yer birinci ikinci sıraya geçmiş
Amin kuzum aminn Rabbim evlatlarimizin yuzu suyu hürmetine korusun
Aynen kuzum Çankırı hiç yoktu ilk rikli illerde hiç denmiyordu şimdi en riskli iller arasina girmiş
Kıyamet alametleri bunlar hep

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin kuzum aminn Rabbim evlatlarimizin yuzu suyu hürmetine korusun
Aynen kuzum Çankırı hiç yoktu ilk rikli illerde hiç denmiyordu şimdi en riskli iller arasina girmiş
Kıyamet alametleri bunlar hep
Evet tabiki de Allah sonumuzu hayır etsin inşallah bugün yine 5 nokta oldu ödüm koptu vAlla kız her yer riskli şuan ya burası dünden beri çok kötü

Tüm sayfalar yüklendi.