Veda 🥹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çiçek20 tarafından oluşturulan Veda 🥹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,064 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Veda 🥹
Konbuyu başlatan Çiçek20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 👼👼1995👼👼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok be şakaydı ben burayı sizi çok seviyorum zaman buldukça sürekli kendimi burda görüyorum cansiniz valla elimden geldiği kdr buraya size zaman ayırıyorum sizleri seviyom
Aynrn öyle kuzum bende bir gün ayrılmak zorunda kalırsam baya eksik olacam 🥺 nerdeyse hep burdayım ve sizleri çok seviyorum ♥️

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar iyi akşamlar nasılsınız ♥️ ben bu aralar buralara giremiyorum doğru dürüst başım cok karışık oluyor biraz ara vermek isdiyorum işlerimi falan toparlayım inşaallah bir daha buralara geri dönerim sizleri çok sevmiyorum iyki varsız iyki sizin gibi iyi kalpli insanları tanıdım hakkınızı helal edin benimde kimde hakkım var hepsi helal olsun ♥️♥️
Selamlar☺️ Kısa zaman önce katıldım aranıza ama hemen alıştım sizlere, her gün girip okuyorum. Eksilen olunca üzülüyorum gerçekten. Hakkında hayırlısı olsun, inşallah tüm sıkıntıların geçer en kısa zamanda geri dönersin 🤲💕

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar iyi akşamlar nasılsınız ♥️ ben bu aralar buralara giremiyorum doğru dürüst başım cok karışık oluyor biraz ara vermek isdiyorum işlerimi falan toparlayım inşaallah bir daha buralara geri dönerim sizleri çok sevmiyorum iyki varsız iyki sizin gibi iyi kalpli insanları tanıdım hakkınızı helal edin benimde kimde hakkım var hepsi helal olsun ♥️♥️
Canmm öyrəşimşdik sənə. Yerin çox görünər 😓İnşAllah tez zamanda qayıdarsan aramıza

Tüm sayfalar yüklendi.