Veda 🥹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çiçek20 tarafından oluşturulan Veda 🥹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,063 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Veda 🥹
Konbuyu başlatan Çiçek20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 👼👼1995👼👼

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Helal olsun canım. Tekrardan gel hayırlı haberlerle. Allah yolunu bahtını açık etsin.🙏 Valla üzüldüm bu aralar giden gidene hep sevdiğim kişiler yaprak dökümü gibi 😔
İnşaallah canım 🙏benim içinde sizlerden ayrılmak cok zor 😥😔 inşaallah sıkıntılarım hall olur sevinerek geri dönerim bitanem 🙏dua edin nolur

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yok gitmicem caniko ben burayı ve sizi çok seviyorum şaka yapmıştım ❤️❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saka yapmıştım kız burdayım sizi bırakmam ❤️🥰

Saka yapmıştım kız burdayım sizi bırakmam ❤️🥰
Canımm ya benim❤️❤️❤️😘

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnşaallah canım 🙏benim içinde sizlerden ayrılmak cok zor 😥😔 inşaallah sıkıntılarım hall olur sevinerek geri dönerim bitanem 🙏dua edin nolur
Dualarım seninle canım 🤲 ölümden öte herşeyin çözümü vardır illa ki biraz zamana ihtiyaç var demek ki. Hakkında hayırlısı olsun 🙏

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar iyi akşamlar nasılsınız ♥️ ben bu aralar buralara giremiyorum doğru dürüst başım cok karışık oluyor biraz ara vermek isdiyorum işlerimi falan toparlayım inşaallah bir daha buralara geri dönerim sizleri çok sevmiyorum iyki varsız iyki sizin gibi iyi kalpli insanları tanıdım hakkınızı helal edin benimde kimde hakkım var hepsi helal olsun ♥️♥️
Helal olsun canım sende mi gittin ne güzel konuşuyorduk sohbet ediyorduk insallah dertlerin sıkıntıların bir an önce biter ve dönersin canım 😥

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Küstüm kara gözlerine küstüm küstümmm padişahın kizida olsan küstüm küstümmm hahaha aklıma bu şarkı geldi küsme aşk olsun bebeğim

Sende benim canimm🥰❤️
😂😂 Neyse beğendim şarkıyı barıştım

Tüm sayfalar yüklendi.