Veda 🥹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çiçek20 tarafından oluşturulan Veda 🥹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,065 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Veda 🥹
Konbuyu başlatan Çiçek20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 👼👼1995👼👼

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar iyi akşamlar nasılsınız ♥️ ben bu aralar buralara giremiyorum doğru dürüst başım cok karışık oluyor biraz ara vermek isdiyorum işlerimi falan toparlayım inşaallah bir daha buralara geri dönerim sizleri çok sevmiyorum iyki varsız iyki sizin gibi iyi kalpli insanları tanıdım hakkınızı helal edin benimde kimde hakkım var hepsi helal olsun ♥️♥️
Gitmene gerçekten üzüldüm ben burda kim. Giderse üzülüyorum aile gibi olduk çünkü bi bisey. Olsa hemen buraya koşuyorduk aramızda güçlü bağlar oluşmuştu bazen insan en yakınına anlatamadığın sormadığın buraya soruyor 😔🥺😔🥺

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum eve gelen giden yordu seni çiçeğim hemen toparlan dön çok özletme olur mu seviliyorsun
Evet kuzum hem o çok yordu hem çok olumsuz konuşuldu canım sıktılar kızımda eşimde rahtsızlandılar 🥺sanki nazar deydi ay nebeliyim kuzum eşime diyorum keşke hiç taşınmasaydıq hemin andan iyne ilaç hanstane hiç.bitmiyor 😥😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bekliyecem seni bitanem iyi mi varsin seni çok seviyorum canımsın sen😔🥺
Bende seni çok seviyorum aşkım İnşaallah 🙏♥️

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Helal olsun cnm inş Bi gün yine seni aramızda görürüz umarım bütün sıkıntıların gider musmutlu olursun cnm😞🤲

Ama keşke gitmeseydin biz burda kocaman Bi aile olduk sana da alışmıştık
İnşaallah canım benim evet burda biz büyük bir ayleyiz sizden ayrılmak benim içinde çok zor inşaallah en kısa zamanda aranlza geri dönerim

Gitmene gerçekten üzüldüm ben burda kim. Giderse üzülüyorum aile gibi olduk çünkü bi bisey. Olsa hemen buraya koşuyorduk aramızda güçlü bağlar oluşmuştu bazen insan en yakınına anlatamadığın sormadığın buraya soruyor 😔🥺😔🥺
Bende çok üzülüyorum aşkım sizlere çok alışmışım inşaallah en kısa zamanda sorunlarımı hall edib yeniden aranıza dönerim 🙏

İnşaallah kuzum 🙏♥️
Helali hoş olsun canım benim en kısa sürede görüşmek dileğiyle 💖💖🙏🏻

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
İnşaallah canım benim evet burda biz büyük bir ayleyiz sizden ayrılmak benim içinde çok zor inşaallah en kısa zamanda aranlza geri dönerim

Bende çok üzülüyorum aşkım sizlere çok alışmışım inşaallah en kısa zamanda sorunlarımı hall edib yeniden aranıza dönerim 🙏

İnşaallah kuzum 🙏♥️
İnş cnm Yolun açık olsun☺️

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar iyi akşamlar nasılsınız ♥️ ben bu aralar buralara giremiyorum doğru dürüst başım cok karışık oluyor biraz ara vermek isdiyorum işlerimi falan toparlayım inşaallah bir daha buralara geri dönerim sizleri çok sevmiyorum iyki varsız iyki sizin gibi iyi kalpli insanları tanıdım hakkınızı helal edin benimde kimde hakkım var hepsi helal olsun ♥️♥️
Çok memnun oldum canım benim helal olsun canım ❤️🥰🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aleykümselam kuzum hayırlı akşamlar çok şükür iyiyim sen nasılsın iyisindir inşallah
Her zaman geri bekleriz kuzum sende iyiki varsın sende seviliyorsun hakkım varsa helal olsun Allah'a emanetsin kuzum❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Helal olsun canım. Tekrardan gel hayırlı haberlerle. Allah yolunu bahtını açık etsin.🙏 Valla üzüldüm bu aralar giden gidene hep sevdiğim kişiler yaprak dökümü gibi 😔

Tüm sayfalar yüklendi.