Veee günümüz belli olduuuu😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Veee günümüz belli olduuuu😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,890 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 31 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Veee günümüz belli olduuuu😍😍
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze🌸

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
40 a kalmaz kuzum 38 in icinde gun veriyolar en gec 39 un icinde

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Fıstığımmm 8 inde ben 9unda sen🤩🤩🤩 bende 38+5 olacam canım . Yazalm mutlaka dogum anilarimizi birbirimize🤗

Allah razi olsun canım benim 😍❤❤

Hay masallah kuşum 😍🧿

Amin cicegim cok teşekkür ederim 😇💋
Mutlaka yazıcam canım sende haber vermeyi unutma sag salim alırız bebişlerimizi kucagımıza inşAllah

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim gamzem benim🌺🌺🤗🤗
💕🧿🧿💕💕 Rica ederim canım benim Benimde oğluşum olucak nasipse ama daha isim bile bulamadım 35 +0 olduğuma göre o zaman 3 hafta sonraya gun vericekler yani benim ilk sezeryan erken oldu kızım boynuna kordonu dolayınca hemen aldılar genel anestezi hiç bişey anlamadım da şimdi nasıl olucak bilmiyorum birazda korkuyorum aslında ama herseye değer bebişlerimiz için kucağına alınca insanın dunyası değişiyor kokusu nu içine çekince çektiğin acı falan unutuluyor

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzumm yerinde durursa bizim kız 🤭🤭 salı günü net belli olur artık 😍
Cok heyecanli yaa😍

Mutlaka yazıcam canım sende haber vermeyi unutma sag salim alırız bebişlerimizi kucagımıza inşAllah
Amiinn insallah bebegimm🤲🤲😇😇💋💋

💕🧿🧿💕💕 Rica ederim canım benim Benimde oğluşum olucak nasipse ama daha isim bile bulamadım 35 +0 olduğuma göre o zaman 3 hafta sonraya gun vericekler yani benim ilk sezeryan erken oldu kızım boynuna kordonu dolayınca hemen aldılar genel anestezi hiç bişey anlamadım da şimdi nasıl olucak bilmiyorum birazda korkuyorum aslında ama herseye değer bebişlerimiz için kucağına alınca insanın dunyası değişiyor kokusu nu içine çekince çektiğin acı falan unutuluyor
Aynen canım ya bambaska bi duygu😇🤗 sanada yuksek ihtimal 3 hafta sonraya verir tatlımm🥰

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
Kac haftaliksin kuzum suan

Spinal istyorum songulum 🤗🤗

Ayy çok tesekkur ederiz teyzesii🥰🥰

Tesekkur ederiz guzelimmm🥰🤗
34+2

Tüm sayfalar yüklendi.