Verem aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervi tarafından oluşturulan Verem aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 516 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Verem aşısı
Konbuyu başlatan Mervi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elisa ikra34

Mervi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba herkese :) oğlum 2 aylık ve verem aşısı olucak. Saglik ocagindaki hemşire bu asinin saatli oldugunu ve mutlka 9da orda olmam gerektiğini söyledi. Bna biraz sacma geldi. Bu asi saatli bir aşımı sizde mi öyle yaptiniz ??

simge simge

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba herkese :) oğlum 2 aylık ve verem aşısı olucak. Saglik ocagindaki hemşire bu asinin saatli oldugunu ve mutlka 9da orda olmam gerektiğini söyledi. Bna biraz sacma geldi. Bu asi saatli bir aşımı sizde mi öyle yaptiniz ??
evet aynen öyle aşı 20 kişilik tek kişi için sonradan açılmıyor aşı belli saatleri ve günü var ben oğluma yaptıramamıştım ayının dolmasına 3 gün kala yaptırdıö oda zorla bir sürü sağlık ocağı gezmiştimde öyle bulmuştum

Mervi

Kayıtlı Üye
rank
evet aynen öyle aşı 20 kişilik tek kişi için sonradan açılmıyor aşı belli saatleri ve günü var ben oğluma yaptıramamıştım ayının dolmasına 3 gün kala yaptırdıö oda zorla bir sürü sağlık ocağı gezmiştimde öyle bulmuştum
1 2 saat geciksekte mi olmuyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Mutlaka verilen tarihte gitmeniz gerekir

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Sağlık ocağın kapısında ol saat 9 olmadan sonra çok uğraşmak zorunda kalırsın canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar