Vürüs olupta kan sulandırıcı iğne kullanan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Suzan yüce tarafından oluşturulan Vürüs olupta kan sulandırıcı iğne kullanan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,017 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vürüs olupta kan sulandırıcı iğne kullanan varmı
Konbuyu başlatan Suzan yüce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Berrazümra

Suzan ilkan

Kayıtlı Üye
rank
Corona kanda pıhtılaşma yapıyormuş.zaten gereken tahlilleri yaptırdım.ben KLEKSAN iğnesi kullanıyorum.Amin Allah tüm hastalara şifa versin.🙏🙏Bizde sağ salim bebeğimizi kucağımıza alalım İNSALLAH🙏🙏🙏
Allahım şifa versin rabbim ben birazdaha iyiyim şükür rabbim bebeğimi korusun 🤲 hepimiz sagsaglim alalım kucağımıza 🤲♥️💙

Esramx33

Kayıtlı Üye
rank
Peki ne kullanıyorsun bana oksapar 0.4 iğne verdiler şuan ama yeni kullanicam size ne verdiler bu arada çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin guzumm 🤲😍🤰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok çok geçmiş olsun bende evdegim ve kendim vurdum ilk defa bugün issallah bişey olmaz korkudan kafayı yicem bişey olcek diye çocuğuma rabbim hepimizin yardımcısı olsun gercekden çok kötü bı durum ya 🤲🤰👶💙

Çok çok geçmiş olsun bende evdegim ve kendim vurdum ilk defa bugün issallah bişey olmaz korkudan kafayı yicem bişey olcek diye çocuğuma rabbim hepimizin yardımcısı olsun gercekden çok kötü bı durum ya 🤲🤰👶💙

Yavrum kendin nasıl vurdun ya

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Ben delta varyantiymisim şuan 4 ncü günüm ağır geçiriyorum şuan bana kan sulandırıcı kullan dediler ama ben almadm sizce kullanmam gerekir mi yada kullanan varmı hamileykene 💙🤰24+6
Canım aynı durum bendede var 35 haftalığım Delta varyantıyım . Ama gebe covıt bölümünden çok ağırlaşırsan şikayetlerin çok artarsa öyle başlarız şimdi sdc parol kullan ağrın oldukça denildi bana .

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben delta varyantiymisim şuan 4 ncü günüm ağır geçiriyorum şuan bana kan sulandırıcı kullan dediler ama ben almadm sizce kullanmam gerekir mi yada kullanan varmı hamileykene 💙🤰24+6
Evet canım kullanman gerekiyor zaten korona virüsün etkilerinden biri de kandaki pıntılaşmayı arttırması bu sebeple kan sulandırıcı ile dengeleniyor ama bunun için doktor ile görüşmenn lazım ezbere kullanma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar