Sorum var Wpden yabancı numara araması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Wpden yabancı numara araması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 951 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Wpden yabancı numara araması
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yaptım ama bizimki bugün sıcaktan uyudu durdu hep huysuzdu ille kaşığı aldı elimden çok az yedi ben de kalanı dondurucuya koydum bakalım yarın bi daha deneyeceğim ❤️
Ooo minik kuş burasıda bugün epey sıcaktı Larende doğru düzgün yemedi bugün birde hasta burnu akıyor çeşme gibi onunda huysuzlugu var

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 ay içerisinde hem +91 hemde +215 ile başlayan numara aradı iki defa arayıp hemen kapattılar sonra kimsiniz sizi polise vereceğim deyince birisi YouTube is teklifi etti bir digeri ASM yazdı çok korkuyorum biri hindistan diğeri Libya numarası benim numaramı nerden nasıl buldular
Kız benide arıyorlar wpden engelliyorum direk korkma bişey yok yani

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 ay içerisinde hem +91 hemde +215 ile başlayan numara aradı iki defa arayıp hemen kapattılar sonra kimsiniz sizi polise vereceğim deyince birisi YouTube is teklifi etti bir digeri ASM yazdı çok korkuyorum biri hindistan diğeri Libya numarası benim numaramı nerden nasıl buldular
Benide geçen gün biri aramıştı internetim kapalıydı diye cevapsız çağrı olarak gördüm dönüş yapmadım gerekte yok zaten engelle gitsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar