Ya ben bu eşleri anlamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Ya ben bu eşleri anlamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,423 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Ya ben bu eşleri anlamıyorum
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevdamm

Ulduz.

Kayıtlı Üye
rank
Ya kayinvalidem alt katımda oturuyor iki gün önce bizdelerdi oturdular dünde biz onlardaydik oturduk sabhtan beri temizlik yapıyorum yorulmusum bitmisim temizlik yemk yordu beni daha inanın şimdi oturdum sadce bir banyo tuvalettlerim kaldı şimdi eşim gelmiş diyor ki dün masa aldık ya eee dedim masanın üstünde annemler çay içmeye gelicek dedi dedim müsait değilim niye diyor belim ağırmis bitmiş bir vaziyetteyim ev de musiat değil bende değilim masa için başka zaman gelsinler ben birşeyler yapar çağırırım zaten dedim sanki hiç masa gormediler aranızda kimileri bilir zor gebelik surecim var 32 haftalığım geldi bana surat yapıyor şimdi deli oluyorum gün içinde bir kere gelinim nasılsın napiyorsun bir ihtiyacın var mı demez aramaz o kdar zorluklar çektim şimdi bana sormadan gelin rahatsız mı müsait mi ona bir sor oğlum öyle gelelim demek yok Cat kapı gelecekler şimdi sinir oluyorum ya bu kdar anne babaci olucaksaniz niye evleniyor bu erkekler ?
Sen hamilesin gelsin onlar sene birseyler hazirlasin masa almagi kutlamagda ne Allah Allah

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya kayinvalidem alt katımda oturuyor iki gün önce bizdelerdi oturdular dünde biz onlardaydik oturduk sabhtan beri temizlik yapıyorum yorulmusum bitmisim temizlik yemk yordu beni daha inanın şimdi oturdum sadce bir banyo tuvalettlerim kaldı şimdi eşim gelmiş diyor ki dün masa aldık ya eee dedim masanın üstünde annemler çay içmeye gelicek dedi dedim müsait değilim niye diyor belim ağırmis bitmiş bir vaziyetteyim ev de musiat değil bende değilim masa için başka zaman gelsinler ben birşeyler yapar çağırırım zaten dedim sanki hiç masa gormediler aranızda kimileri bilir zor gebelik surecim var 32 haftalığım geldi bana surat yapıyor şimdi deli oluyorum gün içinde bir kere gelinim nasılsın napiyorsun bir ihtiyacın var mı demez aramaz o kdar zorluklar çektim şimdi bana sormadan gelin rahatsız mı müsait mi ona bir sor oğlum öyle gelelim demek yok Cat kapı gelecekler şimdi sinir oluyorum ya bu kdar anne babaci olucaksaniz niye evleniyor bu erkekler ?
Allah yardimcin olsun canim valla bu tür konularda eşler hadi laftan anlamiyolar da büyükler bari halden anlasalar ama yokkkkk

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Valla koltuğum le koltuk birbirine geçmeli çok ağır onu cekemdim altı kirli tozlu daha gelip bir bsrdak kaldirdigi yok kendi evinde cama bile çıkıp cam siliyor bir yemeğini dhaa görmedim ama sanki evde ben yaşamıyorum bana sormaalri lazimken eşime diyrlar masa onun evinde de var daha dün masasında çay içtik bugünde bende icicekler kuru kuru çay bende başka zmana müsait olsam birşeyler hazırlayip yer içerdik ama anlayan yok ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nerde anlayışlı olcklar ya öyle kaynana kayınpeder nerde eşimde suç demiyor ki Ayşe'nin ağırlaştı ağrısı var bu akşam musait değil başka zaman masada çay içeriz demiyor
Öylede denmezki yaa bence kendileri yaş alms insanlar akıl etmeleri lazım. Ama kaynana olunca akıl qeri planda kalıyor kullanmak istemiyorlar. Eşine bisey diyemem bu durumda

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Şuan canını sıkma ve kafanı hiç takma çünkü bazı şeyleri duzeltemiyoruz herkes bildiğini yapıyor kararını söylemişsin sürat yaparsa yapsın o sürat yapacak yapmasın aman diye senin canın mı sıkılsin şu hayatta en çok değeri kendine ver gerisi hallolur

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Oğlu otursun çayını yapsın ikram etsin o zaman tövbe yarabbim insan hiç mi demez ya Buda can üstüne iki can yedi yabancı komşu seni düşünür bi tabak yemek pişirse getirir ama yakınındakinden hayır yok

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Hİm canim sen masayı alt kata gönder icsinler çaylarını 😀

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım kaç yıllık evlisin genelde ilk yıllara daha çok anneci oluyorlar benimki 5 sene sürdü öyle şimdi ni tık normale dönüyor gibi kaynananda gelirse valla çok agrım var de hiç bişe yapma hasta ve yorgun gibi eşine de onlara da öyle davran anlamıyor karsa madem koy önüne çay bisküviyi ne hazırlık yapcam hamilesin sennn kendini düşün
Valla kuru çay koydum inan var ya yeni masada bile icmediler normal sepalarda içtiler gecede sancım tuttu sabaha agliyarak bir sağa bir sola döndüm belim azdı bağırdım eşime birdaha benden habersiz bu eve birine cagirmican diye

Ah canım benim sen niye trmizlik yapıyosun bakiyim öyle haldır huldur??
Begumum kimsem yok ev batmıştı tozdan rahat edemedim Allah korusun acil birşey olsa ayıptır da rahat edemedim

Bende aile apartmanında oturuyorum geçen gün eltim mesaj yazmış çaya gelmek için eşim direk abisini aradı benim bulantılarımin olduğunu söyledi onlarda anlayışla karşıladı bahçeden meyve toplamislar kızıyla birlikte gönderdi sağolsun hiç takma yat dinlen ben ne misafir alirm nede ağır ev işi yaparim iki kere düşük yaptım zorluklarını ben çektim bu dönemde kendini ve bebeğini düşün
Ah canm nerde bunlarda öyle anlayış iki görümce var görümce lerde bnm yaşım da kızlar var ya bir kere olsun ne ihtiyacın var demediler çocuk dogunca kapımı calarlarsa vay hallerine valla almicam dedim eşime kötü günümde yanımda olmayan iyi günümde hiç olmasın

Sen hamilesin gelsin onlar sene birseyler hazirlasin masa almagi kutlamagda ne Allah Allah
Eziyet olsun işte sozde daha dün onlardaydik her akşam akşam görmek zorundamiyim ben anlamadım ki

Allah yardimcin olsun canim valla bu tür konularda eşler hadi laftan anlamiyolar da büyükler bari halden anlasalar ama yokkkkk
Yok be cnm bunlarda o anlayış nerde kendi evlerine indigimiz de hizmeti bile ben yapıyorum

Öylede denmezki yaa bence kendileri yaş alms insanlar akıl etmeleri lazım. Ama kaynana olunca akıl qeri planda kalıyor kullanmak istemiyorlar. Eşine bisey diyemem bu durumda
Eşime bastım fırçayı gece ağrıdan uyuyamiyinca canm adı üstünde kaynana kendi kızına böyle yapa bilicekmiydi acaba

Şuan canını sıkma ve kafanı hiç takma çünkü bazı şeyleri duzeltemiyoruz herkes bildiğini yapıyor kararını söylemişsin sürat yaparsa yapsın o sürat yapacak yapmasın aman diye senin canın mı sıkılsin şu hayatta en çok değeri kendine ver gerisi hallolur
12 gittiler valla içtiniz bitti çay bari erken gidin dimi yanlarında sancım bile tuttu koridorda yürüyüş yaptım birde demez mi içerde bir derdi bitmiyor sürekli hastayım diyor diye napim ben istermiyim sürekli hasta olim zor geçiyor gebeligim bnm elimde olan birşey değil

Oğlu otursun çayını yapsın ikram etsin o zaman tövbe yarabbim insan hiç mi demez ya Buda can üstüne iki can yedi yabancı komşu seni düşünür bi tabak yemek pişirse getirir ama yakınındakinden hayır yok
Kötü gunumde yanımda olmayanları listeme ekledim hiç birini eve almicam doğumdan sonra kusura bakmasınlar valla cnm

Hİm canim sen masayı alt kata gönder icsinler çaylarını 😀
Güzel lafdi cNm 😀😀😀

Son düzenleme:

Sevdamm

Kayıtlı Üye
rank
Ya kayinvalidem alt katımda oturuyor iki gün önce bizdelerdi oturdular dünde biz onlardaydik oturduk sabhtan beri temizlik yapıyorum yorulmusum bitmisim temizlik yemk yordu beni daha inanın şimdi oturdum sadce bir banyo tuvalettlerim kaldı şimdi eşim gelmiş diyor ki dün masa aldık ya eee dedim masanın üstünde annemler çay içmeye gelicek dedi dedim müsait değilim niye diyor belim ağırmis bitmiş bir vaziyetteyim ev de musiat değil bende değilim masa için başka zaman gelsinler ben birşeyler yapar çağırırım zaten dedim sanki hiç masa gormediler aranızda kimileri bilir zor gebelik surecim var 32 haftalığım geldi bana surat yapıyor şimdi deli oluyorum gün içinde bir kere gelinim nasılsın napiyorsun bir ihtiyacın var mı demez aramaz o kdar zorluklar çektim şimdi bana sormadan gelin rahatsız mı müsait mi ona bir sor oğlum öyle gelelim demek yok Cat kapı gelecekler şimdi sinir oluyorum ya bu kdar anne babaci olucaksaniz niye evleniyor bu erkekler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar