Ya hanımlar bakarmısınızzzz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya hanımlar bakarmısınızzzz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 304 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Ya hanımlar bakarmısınızzzz
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤
Ya hanımlarrr 3 cü bebeyimi sezeryan oldum dikişlerim iyileşmediyi için korse giymeye doktor izin vermedii..şimdi sarkan derim yağ toplafı göbeyim şişmiş sanki 7 aylık gebe gibi.. bir yerlerim kilolu deyilde sırf göbeyim çok rahatsız ediyor beni.. lütfen iyi bir diyet ya kür bilen var mı söylesin. Eşim bana altdan altdan laf sokuyordaa canım sıkılıyor 😬😬🤕🤕🤕🤕

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ya hanımlarrr 3 cü bebeyimi sezeryan oldum dikişlerim iyileşmediyi için korse giymeye doktor izin vermedii..şimdi sarkan derim yağ toplafı göbeyim şişmiş sanki 7 aylık gebe gibi.. bir yerlerim kilolu deyilde sırf göbeyim çok rahatsız ediyor beni.. lütfen iyi bir diyet ya kür bilen var mı söylesin. Eşim bana altdan altdan laf sokuyordaa canım sıkılıyor 😬😬🤕🤕🤕🤕
Canım ekmek ve şekeri kes gün içinde bir defa yoğurt pul biber karışımı ye yağ yakıyor. Ve egzersiz yap özellikle mekik çekmenin çok faydası var. İstikrarlı ol. Sen 3 evlat vermişsin göbek illa ki olur zamanla da gidecek canını sıkma ♥️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Zamanla gider insallah kuzum canını sıkma

Canım ekmek ve şekeri kes gün içinde bir defa yoğurt pul biber karışımı ye yağ yakıyor. Ve egzersiz yap özellikle mekik çekmenin çok faydası var. İstikrarlı ol. Sen 3 evlat vermişsin göbek illa ki olur zamanla da gidecek canını sıkma ♥️
Ya 2si normsl dogumdu öyle deyildi 3cü sezeryan oldi o yüzden. Günde kaç defa yenir

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
yagli ve sekerli yemeklerden uzag dur canim gun erzinde bol su ic

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar