Ya ilk gün sütüm gelmezse

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem tarafından oluşturulan Ya ilk gün sütüm gelmezse başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,334 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya ilk gün sütüm gelmezse
Konbuyu başlatan Sinem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan pervinkubra8

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
İlk günler için sıkıntı olmaz zaten emzirin az da olsa sonrasında biberonu verin. Emzirdikce geliyor
Aynen emzirdikce cogalacak zaten sütünüz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten ilk dogdugu gun cokta sut gerekmez ben sutum yok dedim hemsire sık dedigogsunu bakim ben bakti bkr yemek kasigi kadar geldi oo cok bile daha cok yeni midesi kucuk ilk gun icin yeterli dedi

G

Gulsinin annesi

Guest
Bu sorum öncelikle tecrübeli annelere. Ben 36 haftalık hamileyim . Az bir zaman sonra nasip olursa evladımı kucagıma alıcam 🙏ilk gebeligim ve daha simdiden gerek dogum gerekse süt mevsusu konusunda bir cok endisem var . Ama şuan sizden bilgi almak istedigim konu süt mevzusu. Ister normal, ister sezeryan dogum olsun diyelim ki ilk gün sütüm gelmedi. Bebegimi nasıl beslemem gerekiyor . Bu konuda tecrübelerinize ihtiyacım var. Bilgi verirseniz cok memnun olurum
Sezeryanla da olsa doğumun sütün gelir tek yapman gayret et emzirme konusunda ısrarcı ol hurma ye tatlı ye rezene iç bol bol lohusalık ta ilk günler de bak nasil gelir inşallah 🤲

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Gelir cnm doğumdan sonra süt yapan yiyeceklerden fln yersin

4

4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲🤲

Guest
Bu sorum öncelikle tecrübeli annelere. Ben 36 haftalık hamileyim . Az bir zaman sonra nasip olursa evladımı kucagıma alıcam 🙏ilk gebeligim ve daha simdiden gerek dogum gerekse süt mevsusu konusunda bir cok endisem var . Ama şuan sizden bilgi almak istedigim konu süt mevzusu. Ister normal, ister sezeryan dogum olsun diyelim ki ilk gün sütüm gelmedi. Bebegimi nasıl beslemem gerekiyor . Bu konuda tecrübelerinize ihtiyacım var. Bilgi verirseniz cok memnun olurum
Canim benim bende 36+6 günlük hamileyim hemde 4 cuye sütün çok az bir ihtimalle gelmeyebilir duş alırsan hemen geliyor zaten ben hiçbirinde de yaşamadım öyle birşey inşallah sende yaşamazsın kafana takıp sorun haline getirme gelir neden gelmesin.

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Canim benimde sezeryanla oldu 3 gun sutum gelmedi bebegim mamada yemiyordu cok zorlandim ama eve geldim semiz otu corbasi kayisi hosavi ve biskivu arasina lokum koy yanina meyve suyu bak nasl sutun gelir ben artk agliyorsum göğüslerim sutle doldu tasiyordu agriyordu o kadar diyim sukur annem bana guzel bakti kizimda 2.250 gr 45 cm dogdu o 1 ay icinde bir gelisti anlatamam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar