Ya kızlar bebeyimm beni emmiyor sütüm de azalmaya ve biymeye başlamış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlar bebeyimm beni emmiyor sütüm de azalmaya ve biymeye başlamış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,173 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlar bebeyimm beni emmiyor sütüm de azalmaya ve biymeye başlamış
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yardım edin bana noolur 🥺🥺🥺🥺🥺🥺😢😭😭😭
Canım stres yapma vazgeçme emer bebeğin bu aralar bende yaşıyorum aynı zamanda mamada veriyorum bi gün aç bıraktım mecbur emdi şimdi sıkıntı yok. Süt içinde tahin helvası ye bol su tüket çoğalır emzirmekten vazgeçme birde ten teması önemli Bebeğin senin sıcaklığını alsın

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Yardım edin bana noolur 🥺🥺🥺🥺🥺🥺😢😭😭😭
İnsallah emer canm tabş sen vazgecme ama bnm ikincisi de böle emmedi kemdileri memeyi bıraktı. Geceleri uyku sersemi olduklarında emzirirdim gündüz hayatta emmezlerdi. Oğlum 8. Ayda kızım 3.ayda memeyi bıraktı.şimdi 3.bebekdeyim şimdilik emiyo ama bakalım nolcak zamanla. Sen bıraz zorla ama baktın olmuyo oluruna bırak yapacak bir şey yok. İnsallah emer kuzum bnm cok cok 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.