Ya kizlar cok komik bi olay 😂😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Ya kizlar cok komik bi olay 😂😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,182 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kizlar cok komik bi olay 😂😂😂
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
B
Kizlar nasilsiniz kuzularim nasillar?
Ya ben bi wey fark etdim qarip ola bilir amma inanin oyle benim bu fisdik Irem dericin Acemi balik warkisi okumaya bawladimi bizimki durmuyor kipir kipir oluyor mawallah subanallah hep bi hareketde o warki okundugunda diyorum ne kadarda cok seviyormuw wu warkiyi yahu 😂😂😂
Bawina gelen varmi boyle bebeklere dikat edin hansi warki caldiginda daha cok kipirtiyorlar
Bizim favori warkimiz Iremin Acemi balik warkisi😂😂🕺🏻💃🏻Anne Oğul oynuyoruz😄
Bnm üç cocugumda hamikeyken karnımda cok hareketliydi ama babasına bak bak elini koy dediğimde hiç kımıldamaz tekme atmazlardı. Babaları bunlar beni sevmeyecek derdi 😂ama tabi deli oluyoruz babamıza. Rabbim eksiğini göstermesin.

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canim genelde yüksek seslere tepki veriyolar mesela ben ilk defa düğünü gitmistim oğlumda anam resmen takla atıyordukarnimi deliyordu😂😂😂bide förmmakinasinin sesinde kipirdiyodu yani ani ve yuksek sesleri seviyolar yada korkuyorlarben anlmadim😂😂
Evet duwunuyorumda acaba sen bu warki ile nasil oynuyon orda😄 sizi veren allaha kurban olurum ben inan bazen insan o kadar usaniyor ki herweyden bikiyorsun bi noktada o an bebeyin kipirdiyor ve her weyi unuduyorsun cok guzel bi duyqu rabim her kese nasib etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

B

Bnm üç cocugumda hamikeyken karnımda cok hareketliydi ama babasına bak bak elini koy dediğimde hiç kımıldamaz tekme atmazlardı. Babaları bunlar beni sevmeyecek derdi 😂ama tabi deli oluyoruz babamıza. Rabbim eksiğini göstermesin.
Amin canim Amin bizimkide oyle idi eskiden babasina teepeniwini gosterince duruyordu gizli kamera cekim derdim sanki biliyordu teli elime alan kimi sesiz kaliyordu ))) wimdi babasi konuwtukca hareket ediyor 4d ultarsona gitdim bebeyin uzu aydin gorsetdiler bize ayni babasi 😄😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar