Ya kızlar çok üzgünüm eşimin ailesinden bıktım😭😭😥😢😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlar çok üzgünüm eşimin ailesinden bıktım😭😭😥😢😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,476 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlar çok üzgünüm eşimin ailesinden bıktım😭😭😥😢😢
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim
N

Nurkrc

Guest
ya kızlar eşimin ailesinden bıktım ya çok kötüler. Eşimden de soğuyorum iyice. Annemi özledim 2 yılıdr eşim izin vermiyor ablaları ve annesi dolduruyor. 1 tl sini bile bana harcamasına karşı kaynanam
kızı 3 günür bizde her şey aldırıyor. Beni rencide ediyor kızının yanında. Eşim bir laf etmiyor. Bıktım ya. Eşimle mutlu olmak istiyorum ama izin vermiyorlar bir şey çıkarıyorlar. En son kendime kıyıcam. Onların yüzünden çocuklarıma kötü yaklaşıyorum çok kızıyorum onlara. Bagırıyorum onlarda korkuyorlar sonra da aglıyorum😭😭😭😭
Canım sen üzme kendini böyle erkekleri görünce gerçekten üzülüyorum ve kızıyorum sen allaha güven dua et bu hallerin düzelmesi için niyet edip sadaka ver kolay değil gerçekten Saliha erdim in konuşmalarını dinle youtube dan okadar güzel önerileri var ki aile ilişkileri üzerine ben sana özel olarak dua edicem herkes yaptığı kötülüğü yanında taşır sana hiç bişey olmaz onlar amel defterini kirletiyorlar kul hakkına giriyorlar hep güzel yaklaş onlara tatlı söz yılanı deliğinden çıkarır unutma

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
ya kızlar eşimin ailesinden bıktım ya çok kötüler. Eşimden de soğuyorum iyice. Annemi özledim 2 yılıdr eşim izin vermiyor ablaları ve annesi dolduruyor. 1 tl sini bile bana harcamasına karşı kaynanam
kızı 3 günür bizde her şey aldırıyor. Beni rencide ediyor kızının yanında. Eşim bir laf etmiyor. Bıktım ya. Eşimle mutlu olmak istiyorum ama izin vermiyorlar bir şey çıkarıyorlar. En son kendime kıyıcam. Onların yüzünden çocuklarıma kötü yaklaşıyorum çok kızıyorum onlara. Bagırıyorum onlarda korkuyorlar sonra da aglıyorum😭😭😭😭
Sakin ol canım Rabbim sana sabır versin üzüldüm durumuna

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Boylelerı hep bızım gıbı ıyı nıyetlı ınsanların onune cıkıyo ,ne yazıkkı dunyanın duzenı bu asla kendılerı gıbı ınsanlarsa karsılasmayacak ve bu yuzden bızım kıymetımızıde asla bılemeyecekler ..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne kadar ayıp kapalı olupda her turlu affedersın boku yıyenı cok gordum ,bende kapalı bı kadınım daha kayınbabam ve kayınlarım boynumu bıle gormemıstır boynumu bıle orterım ama acık kadınlara asla farklı gozle bakmam tmm kapanmak farz ama ,acık ve kapalı olma kul Allah arasında olan bısıdır acık dıye namussuz gıbı gormek ayrı bı yobazlık,Allah akıl fıkır versın benm hayatımda cok arkadasım oldu alevi arkadaslarım bıle vardı acıklarla daha ıyı anlasıyordum dıye bılırm ,onemlı olan ahlaktır
Evet yani önemli olan vicdanlı olmak yüreğini beynını örtmek en başta ben acıgım ama bi kere bikini giymedim mayo giymedim deniz kenarı gittigimizde üzerimde bişey olur hep hoşlanmam cünkü bana omzum göründ diye soyadımızı tasıyorsun namuslu takın diyenler diger eltimin düüğününde eltimin heryeri görünüyordu transparan giyinmişti alkıs tutup oynadılar. Ben kendı düğünümde gelinliğime kol ekledım sırtını kapattım yakasını kaldırdım begendıgım modelden cıktı gitti yine de gönülleri olsun dedim ama en son olaydan sonra yagmurlu hava da su yok onlara o kadar düştüler gönlümden hakkımı da helal etmiyorum zaten şimdi en kücük kaynım evlenecek begenmıyorlar kızı neymiş benim gibi sohbetli güleryüxlü değilmiş yanımda diyorlar böyle 🙈 he ne kıymet bildiniz ya boşver böylesı daha iyi en azından üzülmez mesafesini koymus dedim 😅

Amin bulacaklar öyleleri ceazlarını .Allah yanlarına bırakmasın.ta hoçmi düşünmüyorlar yatağa düşsek bize oğlumuzmu bakacak.dilinizi birazcık tatlı etseniz ölürmüsünüz yaa hep böyle ayaktamı kalacaksınız elbet bir gün böyleleri gelin elinden bir yudum suya muhtac kalacaklar.ben şahidi olmuşum
İnşallah benden ötede olsunlar da o sene o kavgada o kadar korktum ki cok güzel oynadılar benım eşimde ailesine düşkün yaşlılar diye eyvah dedim bunlar bı cocukla hıc acımadan yuvamı yıkacaklar dedim ama eşim bi geldi eşim ilk gün böyleydi şimdi de böyle anasından babasından ayırmıyor evini acıyor lafınızı ikiletmiyor nıye böyle saygısızlık yapıyorsunuz siz geldiginizde yuvada huzur kalmıyor ya böyle yapacaksanız gelmeyin dedi 🙈 şok oldum hic beklemıyordum

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl Eşler Varmış Ya
Şaşkınlık İçerisndeyim Üzülüyorum Gerçekten Annesi Babası Nasıl İzin Vermiyorlar Gitmelerine Ve Ya Saatli Nasıl Düşünce Yapıları Var Allahım Akıl Fikir Versin Böyle Eşlere Diyecek Söz Bulamıyorum

Nasıl Eşler Varmış Ya
Şaşkınlık İçerisndeyim Üzülüyorum Gerçekten Annesi Babası Nasıl İzin Vermiyorlar Gitmelerine Ve Ya Saatli Nasıl Düşünce Yapıları Var Allahım Akıl Fikir Versin Böyle Eşlere Diyecek Söz Bulamıyorum 🤲😔😫
Bende kendi anasına göndermiyom intikam böyle alınır🤣🤣🤣

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hahhaha vallaha en iyisni yapiyon kuzum tam gaz devam o zaman 🤣🤣
Benim lafım peşin ana ana diyorsan git ananla yada ben çocuklarimla yaşarım diyom birazda sessiz olmayacak eziyolar seni kaynanam o yüzden beni sevmez bana derki seni aldığına pişmanım der bende oğluna vardıgima pişmanım derim halbuki oğlu iyi kendi gıcık ama bende laf peşin geldimi aynen karşılığı gider o yüzden beni sevmez aman sevmesin ben kendiyle evlenmedim oğluyla evlendim

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet yani önemli olan vicdanlı olmak yüreğini beynını örtmek en başta ben acıgım ama bi kere bikini giymedim mayo giymedim deniz kenarı gittigimizde üzerimde bişey olur hep hoşlanmam cünkü bana omzum göründ diye soyadımızı tasıyorsun namuslu takın diyenler diger eltimin düüğününde eltimin heryeri görünüyordu transparan giyinmişti alkıs tutup oynadılar. Ben kendı düğünümde gelinliğime kol ekledım sırtını kapattım yakasını kaldırdım begendıgım modelden cıktı gitti yine de gönülleri olsun dedim ama en son olaydan sonra yagmurlu hava da su yok onlara o kadar düştüler gönlümden hakkımı da helal etmiyorum zaten şimdi en kücük kaynım evlenecek begenmıyorlar kızı neymiş benim gibi sohbetli güleryüxlü değilmiş yanımda diyorlar böyle 🙈 he ne kıymet bildiniz ya boşver böylesı daha iyi en azından üzülmez mesafesini koymus dedim 😅

İnşallah benden ötede olsunlar da o sene o kavgada o kadar korktum ki cok güzel oynadılar benım eşimde ailesine düşkün yaşlılar diye eyvah dedim bunlar bı cocukla hıc acımadan yuvamı yıkacaklar dedim ama eşim bi geldi eşim ilk gün böyleydi şimdi de böyle anasından babasından ayırmıyor evini acıyor lafınızı ikiletmiyor nıye böyle saygısızlık yapıyorsunuz siz geldiginizde yuvada huzur kalmıyor ya böyle yapacaksanız gelmeyin dedi 🙈 şok oldum hic beklemıyordum
Ama gecde olsa neyi anladim biliyon once kendi gonlunu hos tutcan kimse icin fedakarlik yapmaya degmiyo bak guler yuzlu hos sohbetli olursun gecinmez kalbini kirarlar ,sonrada gozunun icine bakarak guleryuzlu insan isterler ,deseydin ben yuzunuze guldumde ne oldu haketmiyimuz ki Allah somurtan bi gelin verdi size hadi bakalim diyeydin 😊😊

Benim lafım peşin ana ana diyorsan git ananla yada ben çocuklarimla yaşarım diyom birazda sessiz olmayacak eziyolar seni kaynanam o yüzden beni sevmez bana derki seni aldığına pişmanım der bende oğluna vardıgima pişmanım derim halbuki oğlu iyi kendi gıcık ama bende laf peşin geldimi aynen karşılığı gider o yüzden beni sevmez aman sevmesin ben kendiyle evlenmedim oğluyla evlendim
👍👍👍👏

Ya gerçekden her kesin farklı hikayeleri var. Kalp yakan. Belki benim durumum kötü ama sizinkilerde kötü. 5 yıldır bu evden qayrı bir evde kalmadım 1 gece bile hep urası yat kalk yat kalk aynı şeyler. İnsan bjr 2 gün ayrı kalırda eşi özler kadır kıhmet bilir ya.. resmen tiksiniyorum artık suratlarını gördükce.
Hastalansam can diyenim bile yok. Bir sırtımı ovan bile yok. Kaynanam inanmaz paralar doktora gidiyor hep doktor hep doktor halbuki kendi daha sık doktora gider yine akıllanmaz. İş kavgası eder neymiş hastaymışım iş yapmıyomişum. Ya senin2 gelinin var. Allah Allah.. bende çok hakk koydum bende halal etmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar