Ya kızlar çok üzgünüm eşimin ailesinden bıktım😭😭😥😢😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlar çok üzgünüm eşimin ailesinden bıktım😭😭😥😢😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,541 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlar çok üzgünüm eşimin ailesinden bıktım😭😭😥😢😢
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ya aynıyız desene bu gün kaynanamın görümcemin eşimin hıncını bütük oglumdan aldım yüzüne vurdum tokatla. Agladı anne ben senden korkuyorum dedi sarılıp agladım . Gpzlerimi silip anne neden aglıyon dedi. Ve durdu aglamadı. İçim yandı artık kendime kıymayı düşünüyom böyle olmaz. Boşanırsam bile çocuklarımı bana vermezler. O gücüm yok bakam tek başıma.
Böylede çok kötü yapıyorum. Allahım benim alcanımı diye yalvardlm artık yapa mıyorum😭😭😭😭😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah sana sabır versin bana da sabır versin. Ayrılınca da çocuklar etkileniyor böylede keşke evlenmeden önce iyi düşünsek iyi tanısak ya ireliyi göre bisek
Sen onlar yüzünden niye kendi canından vazgeçiyosun ki. Allaha bildiği gibi yapsın onları. Bırak sen kötü oldukça daha da mutlu olacaklar demekki inadına iyi olmaya bak. İnadına çocuklarınla şen şakrak ol kahkaha at. İnanki çatlayacaklardır. Sen onların istediğini ellerine veriyorsun pes ederek çok net amaçları seni yok saymak üzmek. İnadına üzülme mutlu gibi davran mutlu olmasan da

ya kızlar eşimin ailesinden bıktım ya çok kötüler. Eşimden de soğuyorum iyice. Annemi özledim 2 yılıdr eşim izin vermiyor ablaları ve annesi dolduruyor. 1 tl sini bile bana harcamasına karşı kaynanam
kızı 3 günür bizde her şey aldırıyor. Beni rencide ediyor kızının yanında. Eşim bir laf etmiyor. Bıktım ya. Eşimle mutlu olmak istiyorum ama izin vermiyorlar bir şey çıkarıyorlar. En son kendime kıyıcam. Onların yüzünden çocuklarıma kötü yaklaşıyorum çok kızıyorum onlara. Bagırıyorum onlarda korkuyorlar sonra da aglıyorum😭😭😭😭
Kuzum ya kiyamamm😔çocuklara kızma canım onların suçu ne insan sinir olunca gücünün yettiğine kızıyor seni anlıyorum ama kızma o kuzulara. Tabiki de sana ve çocuklarına harcicak parayı annesine bak ya vallahi böyle insanlara acayip sinir oluyorum nerde yatacaklar mezarda bilmem ya toprakta kabul etmez böylelerini sen üzülme canım canına kıymak felan Allah korusun canım tövbe de yavruların napar o zaman onları düşün sana bunları yapanlar evlatlarına neler yapmaz arada iteleyip kakarlar rabbim hiçbir çocuğu annesiz babasız bırakmasın eşinle konuş canım sen eşini bilirsin anlayacağı dilden konus eşine kız bağır suç onun ama çocuklara kızma Rabbim yardımcın olsun inşallah herşey düzelir 🙏❣️

Kuzum ya kiyamamm😔çocuklara kızma canım onların suçu ne insan sinir olunca gücünün yettiğine kızıyor seni anlıyorum ama kızma o kuzulara. Tabiki de sana ve çocuklarına harcicak parayı annesine bak ya vallahi böyle insanlara acayip sinir oluyorum nerde yatacaklar mezarda bilmem ya toprakta kabul etmez böylelerini sen üzülme canım canına kıymak felan Allah korusun canım tövbe de yavruların napar o zaman onları düşün sana bunları yapanlar evlatlarına neler yapmaz arada iteleyip kakarlar rabbim hiçbir çocuğu annesiz babasız bırakmasın eşinle konuş canım sen eşini bilirsin anlayacağı dilden konus eşine kız bağır suç onun ama çocuklara kızma Rabbim yardımcın olsun inşallah herşey düzelir 🙏❣️
Ya eşime dün yazdıydım böyle böyle uzun uzun. Bana akşam SENİ NE KADAR ÇOK SEVDİYİMİ BİLİYORSUN. SANA DEYERDE VERİYORUM . AMA SENİN EKSİ YANIN DİLİNİ KESMİYOSUN.ALLAH DİYORKİ SABIR ET SABIR ALLAHIN İSMİDir

Gece eve geldi konuşmadan uyudum. Sizce nasıl yaklaşıyım? Ne düşünüyorsunuz?

Allah səbr versin bacı mənimki düzəlibse o da düzələr İnşAllah.evdəkilırdən yene de çəkirəm ama day o qeder de yox.evvelki kimi deyil.yoldaşının üreyi yumşaqdı yəqin onlarda istifade eliyirlər.evvel susurdum döyülürdqm aöyülürdüm günüm gün düyildi.indi sözümü düyirəm necə lazımdı döyülsəmdə haqqına döyülqm söyülqm zato sözümü de deyim. Belə düyildimki siz bülə eləmisiz işləmir day başım elə deyirəm mən də
Az məni diri diri basdırarlar elə həyasızdılar kii. Tuman çıxartan millətidi qaynanam yeəvannıdı

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
ya kızlar eşimin ailesinden bıktım ya çok kötüler. Eşimden de soğuyorum iyice. Annemi özledim 2 yılıdr eşim izin vermiyor ablaları ve annesi dolduruyor. 1 tl sini bile bana harcamasına karşı kaynanam
kızı 3 günür bizde her şey aldırıyor. Beni rencide ediyor kızının yanında. Eşim bir laf etmiyor. Bıktım ya. Eşimle mutlu olmak istiyorum ama izin vermiyorlar bir şey çıkarıyorlar. En son kendime kıyıcam. Onların yüzünden çocuklarıma kötü yaklaşıyorum çok kızıyorum onlara. Bagırıyorum onlarda korkuyorlar sonra da aglıyorum😭😭😭😭
Cnm sakın başkaları için çocuklarina bağırma .. tabi zor yaşadığın herşeye burnunu sokan insanalr olduğu sürece psiskoloji denen birsey kalmıyor .. eşinle otur düşün ayrı evde oturun ve sakin kendime kiyacam tarzında da düşünme şeytan vesvese veriyor sana

Canım üzülme kendini çocuklarını düşün rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah ❤️❣️

Cnm sakın başkaları için çocuklarina bağırma .. tabi zor yaşadığın herşeye burnunu sokan insanalr olduğu sürece psiskoloji denen birsey kalmıyor .. eşinle otur düşün ayrı evde oturun ve sakin kendime kiyacam tarzında da düşünme şeytan vesvese veriyor sana
Yemin ederim öyle durum olsa hemen çıkarım . Ama yok yoksa yok yani. 13 kişilik evde kalıyorum üstüne üstlükde görümcelerim evlatları hepsi eşime yük olmuş de li ri cem

Canım üzülme kendini çocuklarını düşün rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah ❤️❣️
İnşallah canım. Rabbim tüm kadınların yardımcısı olsun. Kadın olmak çoookkk zorrr

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Yemin ederim öyle durum olsa hemen çıkarım . Ama yok yoksa yok yani. 13 kişilik evde kalıyorum üstüne üstlükde görümcelerim evlatları hepsi eşime yük olmuş de li ri cem

İnşallah canım. Rabbim tüm kadınların yardımcısı olsun. Kadın olmak çoookkk zorrr
Cnm eşin hiç mi rahatsız olmuyor bu durumdan zor yani aynı evde 13 kişi yasamak

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sadece doverek bir insana şiddet uygulanmaz cnm boylelwri insana pskolojik şiddet uyguluyor işte
Aynen canım pıskolojık şiddette agır bı travma yapıyo ınsanda ikiside aslında aynı

Ya eşime dün yazdıydım böyle böyle uzun uzun. Bana akşam SENİ NE KADAR ÇOK SEVDİYİMİ BİLİYORSUN. SANA DEYERDE VERİYORUM . AMA SENİN EKSİ YANIN DİLİNİ KESMİYOSUN.ALLAH DİYORKİ SABIR ET SABIR ALLAHIN İSMİDir

Az məni diri diri basdırarlar elə həyasızdılar kii. Tuman çıxartan millətidi qaynanam yeəvannıdı
Sevgı bole bısı degıl gercekten askında sevgının De adını kırlettıler ,benım esım de sevdıgnı soluyo ya adamlarda beyinde yok merhamet zaten yok ınsan sevdıgını uzermı fızıksel yada pıskolojık sıddet uygularmı sevgı ve şiddet aynı yerde olamaz şiddet varsa sevgı yoktur onlar sevgı dıye adlandırdıkları sey aslında baska bısı uckurlarıdır baska bısı degıl

Son düzenleme:

😊😍🙂🥰

Kayıtlı Üye
rank

Yerevan?

Yerevan?

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ah canim bnm esim de annemgile yarim sattlik yol uzajlik var ama saatli gotrup geitrior kalmama izin vermior daha ikigun once tartistik allah yardimcin olsun😔

Tüm sayfalar yüklendi.