Ya kızlar çok üzgünüm eşimin ailesinden bıktım😭😭😥😢😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlar çok üzgünüm eşimin ailesinden bıktım😭😭😥😢😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,529 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlar çok üzgünüm eşimin ailesinden bıktım😭😭😥😢😢
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
ya kızlar eşimin ailesinden bıktım ya çok kötüler. Eşimden de soğuyorum iyice. Annemi özledim 2 yılıdr eşim izin vermiyor ablaları ve annesi dolduruyor. 1 tl sini bile bana harcamasına karşı kaynanam
kızı 3 günür bizde her şey aldırıyor. Beni rencide ediyor kızının yanında. Eşim bir laf etmiyor. Bıktım ya. Eşimle mutlu olmak istiyorum ama izin vermiyorlar bir şey çıkarıyorlar. En son kendime kıyıcam. Onların yüzünden çocuklarıma kötü yaklaşıyorum çok kızıyorum onlara. Bagırıyorum onlarda korkuyorlar sonra da aglıyorum😭😭😭😭
Canım benim ya senin derdin de bitmedi valla Allah yardımcın olsun kıyamam sana ya bi gün yüzü göstermediler Allah ıslah etsin hepsini o kocana da akıl fikir versin. Kız deli deli şeyler düşünme hepsini boşver evlatların için yaşayacaksın. Bende yapıyorum onu başkalarına kızıp çocuklardan alıyoruz hıncımızı sonra çok pişman oluyorum da iş işten geçiyor masum melek onlar suçu ne de işte çok iyi anlıyorum seni. Takmamaya çalış diyeceğim mümkün olmuyor. Anan baban yok mu bunlara ağzının payını verecek, arkanda duracak biri bu hayat böyle geçmez sanada yazık günah

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
ya kızlar eşimin ailesinden bıktım ya çok kötüler. Eşimden de soğuyorum iyice. Annemi özledim 2 yılıdr eşim izin vermiyor ablaları ve annesi dolduruyor. 1 tl sini bile bana harcamasına karşı kaynanam
kızı 3 günür bizde her şey aldırıyor. Beni rencide ediyor kızının yanında. Eşim bir laf etmiyor. Bıktım ya. Eşimle mutlu olmak istiyorum ama izin vermiyorlar bir şey çıkarıyorlar. En son kendime kıyıcam. Onların yüzünden çocuklarıma kötü yaklaşıyorum çok kızıyorum onlara. Bagırıyorum onlarda korkuyorlar sonra da aglıyorum😭😭😭😭
Allah yardımcınız olsun eşinize de akıl fikir versin eğer o göndermiyorsa aileniz gelip alsın sizi yada yol paranızı göndersin siz gidin ne demek 2 yıldır ailenizi görememek siz onun kölesi değilsiniz sizin de anne babanız aileniz var ailenizin arkanızda olduğunu bilsin bilmezlere böyle tepenize çıkıyorlar işte terbiyesizler...

Mervee44

Kayıtlı Üye
rank
Canım bide benim eşimin ailesi var boyu poslari devrilsin. İmtihan dünyası naparsin

😊😍🙂🥰

Kayıtlı Üye
rank
Ay bacı ən nələr çəkibsənmiş mənimkilər heç qalar. Yenə şükür ki düzəlib hər şey. Yaşadıglarıının 100 də 70ini yaşamışam və yaşayıram. Uşaglarımı çox sevirəm amma neynəyim çox əsəbiyəm təzyiq xəstəsi olmuşam bu yaşımda 180 ə qalxır 150 160 140 oynuyur biraz əsəblənim tak qalxır mənimkidə yaşamag deyil vallah. Səninkidə. Mənimkilərə də atası bir şey alanda danışır 2000 manat maaş alr yoldaşım çölə çıxanda dilənçi kimi çıxıram 5 ay salon üzü görmürəm meymuna dönürəm. İsraga gün yoldaşım 80 qəpiklik 4 dənə papag alıb qıza arvad ona da danışır lənətdəmə. Nəmme 1
Allah səbr versin bacı mənimki düzəlibse o da düzələr İnşAllah.evdəkilırdən yene de çəkirəm ama day o qeder de yox.evvelki kimi deyil.yoldaşının üreyi yumşaqdı yəqin onlarda istifade eliyirlər.evvel susurdum döyülürdqm aöyülürdüm günüm gün düyildi.indi sözümü düyirəm necə lazımdı döyülsəmdə haqqına döyülqm söyülqm zato sözümü de deyim. Belə düyildimki siz bülə eləmisiz işləmir day başım elə deyirəm mən də

Canım bide benim eşimin ailesi var boyu poslari devrilsin. İmtihan dünyası naparsin
Sendede durumlar aynımı?
Allah yardımcınız olsun eşinize de akıl fikir versin eğer o göndermiyorsa aileniz gelip alsın sizi yada yol paranızı göndersin siz gidin ne demek 2 yıldır ailenizi görememek siz onun kölesi değilsiniz sizin de anne babanız aileniz var ailenizin arkanızda olduğunu bilsin bilmezlere böyle tepenize çıkıyorlar işte terbiyesizler...
Babam beni silmiş ben onu çok katı bir insandır kendisi annemde ondan boyun eymiş erkek kardeşim ya abim yok . 4 kız kardeşiyiz her kes evli.yani arkamda kimsem yokk.
Canım benim ya senin derdin de bitmedi valla Allah yardımcın olsun kıyamam sana ya bi gün yüzü göstermediler Allah ıslah etsin hepsini o kocana da akıl fikir versin. Kız deli deli şeyler düşünme hepsini boşver evlatların için yaşayacaksın. Bende yapıyorum onu başkalarına kızıp çocuklardan alıyoruz hıncımızı sonra çok pişman oluyorum da iş işten geçiyor masum melek onlar suçu ne de işte çok iyi anlıyorum seni. Takmamaya çalış diyeceğim mümkün olmuyor. Anan baban yok mu bunlara ağzının payını verecek, arkanda duracak biri bu hayat böyle geçmez sanada yazık günah
Ya sorma delirtdiler sonunda beni . Bi derdim bitmedi lanet olsun her şeue

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Degmeyecek insanlar icin degil kendime kiymak tirnagimi bile kesmem.sende onlari rencide et cnm kim nasil nasil yaklasiyorsa ayni yaklas kimse icin ne cocuklarini nede kendini uzme

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sendede durumlar aynımı?

Babam beni silmiş ben onu çok katı bir insandır kendisi annemde ondan boyun eymiş erkek kardeşim ya abim yok . 4 kız kardeşiyiz her kes evli.yani arkamda kimsem yokk.

Ya sorma delirtdiler sonunda beni . Bi derdim bitmedi lanet olsun her şeue
Kıyamam ya arkanda birileri olsa böyle olmazdı yapamazlardı. Bi başına olmak çok kötü rabbim yardımcın olsun yüzünü güldürsün inşallah canım benim

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ya bilmiyorum ki bu kaynanaların gelinlerle alıp veremedikleri ne sanki kuma gelmişler kendilerine alla alla tövbe yarabbim 🙄eşinle konuş annenlere gitmene izin verirse biraz kafan dağılır belki seninde biraz.. ya sende hakkından gel gorumcene ağzının payını ver altta kalma pisirik görmesinler seni daha beter olurlar 👍

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benım babam yok annemgıl var bızım burda bosanıp babaevıne donmek kotu bısı o yuzden bosanıp baska bı sehre gıtmeyı dusunuyom ablamgılın yanına benm esımde benı kacırdı boynumu buktu o yuzden yuzum kara aileme donemem ,ama daha oncede calısma hayatım vardı ıstesınden gelırım dıye dusunuyom yanı insallah ,sende polısı ara onlar baska sehıre sıgınma evıne yerlestırıler senle cocuklarını bı sure kalırsın sıgınma evınde calısabılıyosan bı ıs bul ev tut ama ıntıharı dusunme en kotu ne kaybedersınkı denemeden olme ölme gerekırse bunu solemek ıstemezdım ama bu raddeye gelmıssın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız benım esımde benı babasıgıle calışım dıye getırdı yanı bole vojdansız erkekler Var ne yazıkkı tabı cok sonradan anladım ben

Bacısınıda evlendırırken elını sıcak sudan soguk suya koymayın dıyo sıra bana gelınce sırtımda tas tasıdım hıc kıymet bıle bılmedıler

Tabı bana sıddet uygulamadı ama hıc bı arada yasamıyozkı sıddette uygulasın benm yasadıgımda evlılık degıl yanı

Tabı bana sıddet uygulamadı ama hıc bı arada yasamıyozkı sıddette uygulasın benm yasadıgımda evlılık
Sadece doverek bir insana şiddet uygulanmaz cnm boylelwri insana pskolojik şiddet uyguluyor işte

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım kendi ailenle konuş size gelmek istiyorum kocam izin vermiyo de eşimle konuşsunlar senin ailen sana arka çıkarsa gözleri korkar sende onlar yüzünden evlatlarının vebalini alma canım onlarada günah ne suçları var Allah o düşüncesiz kocana ve cadoloz ailesini ıslah etsin inşallah.amin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar