Ya kızlar çok üzgünüm eşimin ailesinden bıktım😭😭😥😢😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlar çok üzgünüm eşimin ailesinden bıktım😭😭😥😢😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,470 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlar çok üzgünüm eşimin ailesinden bıktım😭😭😥😢😢
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende kıymayı dusunuyodum kendıme ama ben ölursem oglumu cok kotu bı hayat beklıyodu sahıpsız kalcaktı Allah

Bende cok dusundum kendıme kıymayı ama oglumu cok kotu bı hayat beklıcektı Allah bılır neler cekecektı annesız cocuklar hep boynu bukuk olur babasız olurda annesız asla olmaz,sakın ole bı hata yapma sen ölursen Allah korusun cocukların onların elınde kalıcak cocuklarını dusun bu raddeye gelmıssen cagır polisi sıgınma evıne gıt devlette yardımcı olacaktır Allah elbet bı kapı acacak bu kadar umutsuz olma denemeden bılemezssın hem ahıretını mahvetme cocuklarınında dunyasını mahetme bak bende bosancam Allah bı kapı acacaktır benımde kımsem yok sıgınabılecegım
Sakın cocuklarına sıddet uygulama o travma onlarda hep iz bırakıcaktır

Bende kıymayı dusunuyodum kendıme ama ben ölursem oglumu cok kotu bı hayat beklıyodu sahıpsız kalcaktı Allah

Bende cok dusundum kendıme kıymayı ama oglumu cok kotu bı hayat beklıcektı Allah bılır neler cekecektı annesız cocuklar hep boynu bukuk olur babasız olurda annesız asla olmaz,sakın ole bı hata yapma sen ölursen Allah korusun cocukların onların elınde kalıcak cocuklarını dusun bu raddeye gelmıssen cagır polisi sıgınma evıne gıt devlette yardımcı olacaktır Allah elbet bı kapı acacak bu kadar umutsuz olma denemeden bılemezssın hem ahıretını mahvetme cocuklarınında dunyasını mahetme bak bende bosancam Allah bı kapı acacaktır benımde kımsem yok sıgınabılecegım
Ya senin anne baban yokmu? Sana da çok üzüldüm seninde derdin benimki gibi . Belki daha fazla ama katlanamıyorum. En çok çocuklarım benim canımı acıtıyor. Buralarda kadın sıgınma evi yokki. Ben azeriyim. Buralarda beni yerler. Boşanmak kötü . Nerey giderim ya düzelir ya da Allahımın yanına gider öyle kurtulurum. Çocuklara iyi bakıyolar da bana kötüler beni sevmiyolar

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sessiz kalmadıgım zamanlarda da beni eşime dövdürüyorlar. Geçen ocak ayında dövmüşdü beni yüzüm gözüm morarmış şişmişti tanınmaz hale gelmiştim. Ailemden umudu kesmişim. Onlar da öyle evlat düşünmezler. Babam çok katı bir insan duvar gibi. Ama annemi istiyorum ama konuşamıyorum eşimden korkuyoç bide ablam eltim onunlada konuşmuyom. Aynı evdeyiz. Bir defa kavgamız oldu. Görümcemden kaynanamdan ne söylediysem ne dertleşdiysem hepsini gidip söylemiş. İşde sırtımnan vurdu. Yazık yine konşursam ispiyonlar diye korkuyom
Ablan sana boyle yaparsa el oglu neler yapmaz şiddet goruyosan bı dakka durma

Sakın cocuklarına sıddet uygulama o travma onlarda hep iz bırakıcaktır
Biliyorum büyük oglum 4 yaşında çok şiddet yapıyorum ona korku salmışım kalbine içim yanıyor ama sinir geldimi kendiçi durduramıyorum. Canileşdim yemin ederim qattar oldum onların yüzünden küçücük çocuga sanki büyükmüş gibi bagırıyorum elimden ne gelir içimde kaıyor ona patlıyorum. Benden nefret edicek diye korkuyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sessiz kalmadıgım zamanlarda da beni eşime dövdürüyorlar. Geçen ocak ayında dövmüşdü beni yüzüm gözüm morarmış şişmişti tanınmaz hale gelmiştim. Ailemden umudu kesmişim. Onlar da öyle evlat düşünmezler. Babam çok katı bir insan duvar gibi. Ama annemi istiyorum ama konuşamıyorum eşimden korkuyoç bide ablam eltim onunlada konuşmuyom. Aynı evdeyiz. Bir defa kavgamız oldu. Görümcemden kaynanamdan ne söylediysem ne dertleşdiysem hepsini gidip söylemiş. İşde sırtımnan vurdu. Yazık yine konşursam ispiyonlar diye korkuyom
Ah canım ya şiddet varsa durum vahim demek ki. Çok üzüldüm ama sessiz kalma gerekirse polise git inceldigi yerden kopsun derim ben olsaydım çünkü bı kere oldu mu gerisi gelir daha ama kimsenin ettiği de yanına kalmaz. Sen çocuklarına sarıl kimse için onları harcama onlar senin dayanağın çünkü

Ablan sana boyle yaparsa el oglu neler yapmaz şiddet goruyosan bı dakka durma
İşte o yüzden benim ailemden de hayır gelmez. Çok hançerlendim. Eşime umutlanmıştım ama olmad o da böyle yapıyor. Kurtuluş şansım yok mutlu olmak şansım yok aile diye bi şey kalmadı kul gibiyim hizmetçi gibiyim resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah canım ya şiddet varsa durum vahim demek ki. Çok üzüldüm ama sessiz kalma gerekirse polise git inceldigi yerden kopsun derim ben olsaydım çünkü bı kere oldu mu gerisi gelir daha ama kimsenin ettiği de yanına kalmaz. Sen çocuklarına sarıl kimse için onları harcama onlar senin dayanağın çünkü
Evet şiddet var. Hep onalrın yüzünden . Bana iyi oluyor eşim ama sonra yine onlar dokundumu beni acıtıyor

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya senin anne baban yokmu? Sana da çok üzüldüm seninde derdin benimki gibi . Belki daha fazla ama katlanamıyorum. En çok çocuklarım benim canımı acıtıyor. Buralarda kadın sıgınma evi yokki. Ben azeriyim. Buralarda beni yerler. Boşanmak kötü . Nerey giderim ya düzelir ya da Allahımın yanına gider öyle kurtulurum. Çocuklara iyi bakıyolar da bana kötüler beni sevmiyolar
Benım babam yok annemgıl var bızım burda bosanıp babaevıne donmek kotu bısı o yuzden bosanıp baska bı sehre gıtmeyı dusunuyom ablamgılın yanına benm esımde benı kacırdı boynumu buktu o yuzden yuzum kara aileme donemem ,ama daha oncede calısma hayatım vardı ıstesınden gelırım dıye dusunuyom yanı insallah ,sende polısı ara onlar baska sehıre sıgınma evıne yerlestırıler senle cocuklarını bı sure kalırsın sıgınma evınde calısabılıyosan bı ıs bul ev tut ama ıntıharı dusunme en kotu ne kaybedersınkı denemeden olme ölme gerekırse bunu solemek ıstemezdım ama bu raddeye gelmıssın

İşte o yüzden benim ailemden de hayır gelmez. Çok hançerlendim. Eşime umutlanmıştım ama olmad o da böyle yapıyor. Kurtuluş şansım yok mutlu olmak şansım yok aile diye bi şey kalmadı kul gibiyim hizmetçi gibiyim resmen

Evet şiddet var. Hep onalrın yüzünden . Bana iyi oluyor eşim ama sonra yine onlar dokundumu beni acıtıyor
Kız benım esımde benı babasıgıle calışım dıye getırdı yanı bole vojdansız erkekler Var ne yazıkkı tabı cok sonradan anladım ben

Benım babam yok annemgıl var bızım burda bosanıp babaevıne donmek kotu bısı o yuzden bosanıp baska bı sehre gıtmeyı dusunuyom ablamgılın yanına benm esımde benı kacırdı boynumu buktu o yuzden yuzum kara aileme donemem ,ama daha oncede calısma hayatım vardı ıstesınden gelırım dıye dusunuyom yanı insallah ,sende polısı ara onlar baska sehıre sıgınma evıne yerlestırıler senle cocuklarını bı sure kalırsın sıgınma evınde calısabılıyosan bı ıs bul ev tut ama ıntıharı dusunme en kotu ne kaybedersınkı denemeden olme ölme gerekırse bunu solemek ıstemezdım ama bu raddeye gelmıssın

Kız benım esımde benı babasıgıle calışım dıye getırdı yanı bole vojdansız erkekler Var ne yazıkkı tabı cok sonradan anladım ben
Bacısınıda evlendırırken elını sıcak sudan soguk suya koymayın dıyo sıra bana gelınce sırtımda tas tasıdım hıc kıymet bıle bılmedıler

Bacısınıda evlendırırken elını sıcak sudan soguk suya koymayın dıyo sıra bana gelınce sırtımda tas tasıdım hıc kıymet bıle bılmedıler
Tabı bana sıddet uygulamadı ama hıc bı arada yasamıyozkı sıddette uygulasın benm yasadıgımda evlılık degıl yanı

Tabı bana sıddet uygulamadı ama hıc bı arada yasamıyozkı sıddette uygulasın benm yasadıgımda evlılık

Son düzenleme:

😊😍🙂🥰

Kayıtlı Üye
rank
Çoknüzülüyom çocuklarımA . Anne senden korkuyoruz diyolar bana reamen işgence çekiyorum onlar öyle söyleyince. Arkamda kimse yok babamla kaçdıgımdan beri konuşmuyoz. Annemlede onlar izin vermiyor napa bilirim derdimi kime söyleyeyimm.

Dua edin lütfen esim beni anlasın
Canım çocukların ne suçu var onlardan alma hıncını.sebebsiz sana kızınca sen nasıl kötü oluyorsan üzülüyorsan çocuklarda öyle sen kocaman kadınsın bişey yapamıyon ya çocuklar onlar sana muhtac sevgiye muhtac sıcak sözlere kucağa muhtac.aynı senin gibi sen nasıl öyle şeyleri istiyorsan çocuklarda öyle.eşinle de karşı karşıya otur bana 5 dakkanı ayır can kulağı ile dinle diyeceksin öyle mesaj yazmakla olmaz.seni nasıl annen doğurdusa onlara saygın sevgin sonsuzsa.benim de onlara karşı bi kusurum yok ama beni de bir anne doğurdu sen annenlerin yanındasın ben uzak kalmışım.ben malmıyım satın alasın bi daha ailemle görüşmeyeyim.senin duyguların olduğu gibi benim de var.Ailemiz dağılması iyimi olur?birazda beni anla.annem beni doğurmuş tüm kahrımı eziyetimi çekmiş şimdi 10 dakka yüzünü bile göremiyorum sesini bile duyamıyorum hakkmı şimdi bu.bizim evladımız aynı öyle olursa nasıl olsur bi düşünmü ?içinden neler geçiyorsa de bacım.sustukça insan konuşmasınıdı unutur Vallahi aynı şey benim de başıma gəldi diye seni çoox iyi anlıyorum.konuşmadıkca iyice kocaman dyvarlar örülüyor insan karçısına keçib iki çif laf bile edemiyo.kendini zorla ve yap.ben gittim bi daha dönmem diye yemin etdim.ablam dedi koxan gelir pişmanım dese de gitmezmisin.dedim öyle şey asla olmaz o qururnu sındırmaz yapmaz öyle şey.kimler geldi de yuvanı dağıtma diye gitmedim.kaç kere de çocukları görmeye kendisi geldi.çoxukları öyretiyordu annene de gidelim gitmedim yine.bikeresinde kendi konuşmak istedi ve bütün birikmişleri o zaman yüzü yüzüme konuşduk anlaşdık o zaman vu zaman her şey yolunda çok şükür.benim koca feci kötü olmuşdu.ne evdekilerle anlaşa biliyordum ne de kendisiyle bıkmışdım.orda kalmam tek neden çoxuklarımdı ve onları da alıp çıktım annemlere ve kimsenin karışmasına izin vermedim.arkamdaysanız sadece susun kararıma saygı duyun.kendim konuşdum ve hall oldu şükür.koca eve geç geliyo işlemiyo içiyo ne kötü huy varsa hepsi vardı hele bi de evdekiler🤦‍♀️.kendimi kimsesiz köle gibi hiss ediyordum.ve bkdım susnakdan bişey çıkmıyo konuşmak iyi çare.ben kocama gitmeden önce de demişdim.biz sana ayak bağı gibiyiz ne çöze biliyon ne de sürdüre biliyon ben gidicem böyle olmuyo.nereye gidersen git dedi sanki umrumdaymış kimi boş boş konuşma dedi .ama gidince de ailesiz kaldını anladı çocuklarını eski düzenini aileaini özledi.o gün bu gündür küçük tartışmalar dışında hiç kavqamız olmadı yani dediyim o ki susma susarsan olan sana ve çocuklarına olur.ne hiss esiyosan açık açık anlat.

Ya yemin ederim aynıyız. Bizimde kötü bişi boşanmak. Sende kaçmışsın bende. Çok kötü bişey . Saygını da kaybediyorsun. Ahlaklı tesettürlü aıllı bir kızım 2 erek 1 kızz evladı verdi 4 yıl içinde eşime. 5 yıldır evliyim ama sanki 1 tabak yemeye çalışan hizmetçi muamelesi görüyorum ne kadar Allaha hevale etdim yine bişey olmadı onlara.
Evet kızlarına el bebebk gül bebek muamelesi yapıyolar. Kaynanam covid hastasıydı yalnız baktım kızları gelmedi bile yine ben kötü oldum onlar iyi. Deyer 0 . Hiç kimseyim kiç kimse....
Bana yapdıklarını görmüyorlarda kızlarınınkını söyliyip üzülüyorlar . Ahmaklar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Canım boynumu büktü diye düşünmeyin asla bunu onlara hissettirmeyin. aile ne olursa olsun evladı ne hata yaparsa yapsın yanındadır sizlerinde evladı var ne hallerle büyüyolar Allah esirgesin başına böyle bişey gelse yüzünüzü mü çevirecek siniz. Korkmayın denemeden ne tepki alacağınızı bilemezsiniz karşı tarafa hissettirmeden aile ile konuşun bunları olumlu ise zaten sıkıntı yok olumsuzsa da kendinize güvenin başınızın çaresine öyle bakarsınız. Hiç kimse sizden ve çocuklarınızdan değerli değil katlanmak zorunda değilsiniz insan bu dünya ya bı kere geliyor sonuçta

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar