Sorum var Ya kızlar geldimi herşey üst üste gelir kabız olmuşum doktor kabız olmamaya dikkat et demişti zorliyamiyorum dikişlerim var😥😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Ya kızlar geldimi herşey üst üste gelir kabız olmuşum doktor kabız olmamaya dikkat et demişti zorliyamiyorum dikişlerim var😥😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,304 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlar geldimi herşey üst üste gelir kabız olmuşum doktor kabız olmamaya dikkat et demişti zorliyamiyorum dikişlerim var😥😥
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Dr yazıyor dupalac ben gebelikte ve doğum sonrası kullandım çatlak oluştu kabizliktan genel cerrahi ne dedi biliyormusun size hastaneden çıkmadan neden ilaç yazmıyorlar bu sorunu çoğu kadın yaşıyor dedi genel anlamda
Niye onceden yazmiyorlar o zaman burda acı cekiyorum sadece kabız olma dediler o kdr🙄

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Tm canim😥😥dalga geçmeyin bu çocuk gibi ağlıyor diye ama canım çok yanıyor inanın 😥abartmıyorum
Canım hamilelikte bile olabiliyor geçti mi bari
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tm canim😥😥dalga geçmeyin bu çocuk gibi ağlıyor diye ama canım çok yanıyor inanın 😥abartmıyorum
Canım hamile bir insan bile olabiliyor yani normal insan da ama senin dikişin var öksürükçe bile ağrıyor kayısı kesin sonuç

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Canım hamilelikte bile olabiliyor geçti mi bari
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım hamile bir insan bile olabiliyor yani normal insan da ama senin dikişin var öksürükçe bile ağrıyor kayısı kesin sonuç
Eşime söyledim alacak canım insalalh faydası olur 😥

Tüm sayfalar yüklendi.