Ya kızlar göbek toparlayıcı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Diyet Listeleri kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlar göbek toparlayıcı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,122 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Diyet Listeleri
Konu Başlığı Ya kızlar göbek toparlayıcı
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
kızlar ben 2 yıl önce sezeryan olmuşdum dikişim bitmediyi için korse falan takmadım. Kilo aldım şimdi 2 yıl sonra kilo verdim ama gpbeyim sarkıyor sıkı toparlayıcı giyiyorum gece gündüz hiç çıkarmıyorum sizce toparlarmı . Faydasını gören oldumu

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
kızlar ben 2 yıl önce sezeryan olmuşdum dikişim bitmediyi için korse falan takmadım. Kilo aldım şimdi 2 yıl sonra kilo verdim ama gpbeyim sarkıyor sıkı toparlayıcı giyiyorum gece gündüz hiç çıkarmıyorum sizce toparlarmı . Faydasını gören oldumu
Toparlar canım ben de ne zmn göbek çıksa takarım bir süre sonra göbeğim gider

Toparlar canım ben de ne zmn göbek çıksa takarım bir süre sonra göbeğim gider
Peki ya göbek altı yagı nasıl yok eder.? Benimki erimiş az kalmış ama tikiş üzeri sarkıyor kötü duruyor o kadar deriyi nasıl toplar diye düşünüyorum. Nasıl kullandıgın krem ya bişey varmı ? Ben badem avakodo yagı E vitamini bide vazelin karışımı bişey sürdüm. Sonra giyiniyorum bakalım nasəl olucak deri nasl toparlanıcak? Spor şartmı?

Cnm bnm de sanki aç bişey göbek var giysem cikarmasam böyle bir iki gün zarar vermez mi
2 gün ne ben 10 gündür çıkarmıyorum krem sürüp giyiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar bişey söyleyiyimmi sanki mideme baskı yaptıgı için çabukta doyma hissu oluyir 🤣

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
2 gün ne ben 10 gündür çıkarmıyorum krem sürüp giyiyorum

Kızlar bişey söyleyiyimmi sanki mideme baskı yaptıgı için çabukta doyma hissu oluyo

Hadi ya ben korselerin 2-3 saat kullanılıp çıkartılması gerektiğini biliyorum zararlı falan diye duymuştum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Peki ya göbek altı yagı nasıl yok eder.? Benimki erimiş az kalmış ama tikiş üzeri sarkıyor kötü duruyor o kadar deriyi nasıl toplar diye düşünüyorum. Nasıl kullandıgın krem ya bişey varmı ? Ben badem avakodo yagı E vitamini bide vazelin karışımı bişey sürdüm. Sonra giyiniyorum bakalım nasəl olucak deri nasl toparlanıcak? Spor şartmı?
Canim göbek yağı için sabah aç karnına bir bardak ılık suya yarım limon sıkıp iç zayıflamaya ve göbek yağını eritmeye birebir, ben yağ falan bişey kullanmıyorum canım, sıkılaştırıcı kullandığın için deri bir süre sonra toparlanıyo zaten , sporda yapabilirsin iyi gelir canım evde de yapabileceğin sporlarda var YouTube den bakıp yapabilirsin

Cnm bnm de sanki aç bişey göbek var giysem cikarmasam böyle bir iki gün zarar vermez mi
Canim benim bel ağrım olduğu için sık sık takıyorum kürtajdan sonra göbeğim çıktı baya bı korseyle geçti bir zararı varmı sanmıyorum ha seni rahatsız ediyorsa o başka ama göbeği toparlamak için zaten doğumdan sonra doktorlarda bağlamanı istiyor o yüzden bi çoğumuz da korse tercih ediyoruz bence zararı olmaz

Canim göbek yağı için sabah aç karnına bir bardak ılık suya yarım limon sıkıp iç zayıflamaya ve göbek yağını eritmeye birebir, ben yağ falan bişey kullanmıyorum canım, sıkılaştırıcı kullandığın için deri bir süre sonra toparlanıyo zaten , sporda yapabilirsin iyi gelir canım evde de yapabileceğin sporlarda var YouTube den bakıp yapabilirsin

Canim benim bel ağrım olduğu için sık sık takıyorum kürtajdan sonra göbeğim çıktı baya bı korseyle geçti bir zararı varmı sanmıyorum ha seni rahatsız ediyorsa o başka ama göbeği toparlamak için zaten doğumdan sonra doktorlarda bağlamanı istiyor o yüzden bi çoğumuz da korse tercih ediyoruz bence zararı olmaz
Sıkılaştırıcı mı ne ismi ne

Sıkılaştərəcının fotosunu eklesene lütfen

Sıkılaştırıcının fotosunu eklesene lütfen

Tüm sayfalar yüklendi.