Ya kızlar göbek toparlayıcı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Diyet Listeleri kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlar göbek toparlayıcı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,125 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Diyet Listeleri
Konu Başlığı Ya kızlar göbek toparlayıcı
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sıkılaştırıcı mı ne ismi ne
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sıkılaştərəcının fotosunu eklesene lütfen

Sıkılaştırıcının fotosunu eklesene lütfen
Canim sıkılaştırıcı dediğim sıkı toparlayıcı yani korse doktorun bana bel ağrım için verdiği korseyi kullanıyorum, oda baya toparlıyor sıkılaştırıyor yani

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Canim göbek yağı için sabah aç karnına bir bardak ılık suya yarım limon sıkıp iç zayıflamaya ve göbek yağını eritmeye birebir, ben yağ falan bişey kullanmıyorum canım, sıkılaştırıcı kullandığın için deri bir süre sonra toparlanıyo zaten , sporda yapabilirsin iyi gelir canım evde de yapabileceğin sporlarda var YouTube den bakıp yapabilirsin

Canim benim bel ağrım olduğu için sık sık takıyorum kürtajdan sonra göbeğim çıktı baya bı korseyle geçti bir zararı varmı sanmıyorum ha seni rahatsız ediyorsa o başka ama göbeği toparlamak için zaten doğumdan sonra doktorlarda bağlamanı istiyor o yüzden bi çoğumuz da korse tercih ediyoruz bence zararı olmaz
Rahatsız etmiyor cnm doğumdan hemen sonra 3 gün feln bagkamistim sahada baklamdim arada bı korse takip cikariyodum zararlı sandığım için uzun süre giymiyirdum

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Canim sıkılaştırıcı dediğim sıkı toparlayıcı yani korse doktorun bana bel ağrım için verdiği korseyi kullanıyorum, oda baya toparlıyor sıkılaştırıyor yani
Ay bnm göbeğim de çok dikiş üstü oldu aşırı kötü duruyor ben acaba ne zaman karnımı yukarı toparlayıp göbeği topwrlaya bilirim.sezeryanim yeni olduğu için korkuyorum valla aslında basen kalça sorunum çok onları nasıl yok edicem diye düşünüyorum ay birde eşime sen gör doğumdan sonra nasıl kilo vericem gör diye hava atiyordum😀😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay bnm göbeğim de çok dikiş üstü oldu aşırı kötü duruyor ben acaba ne zaman karnımı yukarı toparlayıp göbeği topwrlaya bilirim.sezeryanim yeni olduğu için korkuyorum valla aslında basen kalça sorunum çok onları nasıl yok edicem diye düşünüyorum ay birde eşime sen gör doğumdan sonra nasıl kilo vericem gör diye hava atiyordum😀😀
Evinde annen yada başkasından karnını bir incw bir çarsaf ile sarmasını istw. Ne öok sıkı ne çok yumuşak olsun böyle 1 ay her sabah bir tık daha sıkı olacak şekilde sar . Ayın sonunda çarsafı çıkarıp korse kullan günde 6 saat takmak şartı ile gör bak göbek kalıyor mu.

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Evinde annen yada başkasından karnını bir incw bir çarsaf ile sarmasını istw. Ne öok sıkı ne çok yumuşak olsun böyle 1 ay her sabah bir tık daha sıkı olacak şekilde sar . Ayın sonunda çarsafı çıkarıp korse kullan günde 6 saat takmak şartı ile gör bak göbek kalıyor mu.
Yaparım cnm yeter ki kalmasın ya zaten kilom var 😀 biraz düzelirim evde bacak spronuda baslicam

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
kızlar ben 2 yıl önce sezeryan olmuşdum dikişim bitmediyi için korse falan takmadım. Kilo aldım şimdi 2 yıl sonra kilo verdim ama gpbeyim sarkıyor sıkı toparlayıcı giyiyorum gece gündüz hiç çıkarmıyorum sizce toparlarmı . Faydasını gören oldumu
Evet cnm işe yarar aslında birde diyet yapabilirsin Tayyar var sıkıştırma k için emziriyor musun eğer emmiyor sa kahveler var ondan alabilirsin yağ yakar ve işe yarar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaparım cnm yeter ki kalmasın ya zaten kilom var 😀 biraz düzelirim evde bacak spronuda baslicam
Yap canım dwdiğim Şey asla sezaryan yerini acıtmıyor ben kayrada öyle yaptım şuan görsen hiç hamile demezsin bana 😂😂 yine bu doğumdan sonra aynı şekil yapacağım 😂😂

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Yap canım dwdiğim Şey asla sezaryan yerini acıtmıyor ben kayrada öyle yaptım şuan görsen hiç hamile demezsin bana 😂😂 yine bu doğumdan sonra aynı şekil yapacağım 😂😂
Canım ben de ilk doğumumda öyle yapmıştım hiç göbek möbek kalmamış da kızıma da hamile kaldığında zaten kimse benim hamile olduğumu bile anlamıyordu ama maalesef ki doğumdan sonra ikinci doğum olduğu için bir tek göbeğim kaldı

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi Ayşenur Sen bu dediğin çarşafı nasıl yaptın Ben anlamadım hala Ben de aynı senin dediğin gibi çarşaf yaptım ama oturup kalktığımda çarşaf katlanıyordu

Ya kızlar ben takıyorum yag gifiyor ama deri nasıl toparlanıcak bilmiyorum kocaman işte 63 kiloyum görseniz bi göbeyim bi kalçam var. Offf üsten imcecik altdan ooooohhhh.. 😔 ya 4 yılda 3 çocuk dogurdum 2 si normal biro sezeryan inanın hiç toplamadım göbeyimi hepsinde bir rahatsızlıgım çıktı diye. Hemdee çarşaf zor yaa katlanıyor düyüm acıtıyor

Tüm sayfalar yüklendi.