Ya kızlar lazımlık sorunum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlar lazımlık sorunum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,543 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlar lazımlık sorunum var
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ya bende 3cü de dogdu 3 çocuk beze işiyo yani inan hangisine yetişelim bilemiyrum 2 oglum yanımda yatıyor küçük pek işenezde fazla büyük oglum sık sık işer bazen altına da işer geceleri nasıl yapsam çok zor olucak yaaa
Tek tek alıstırsana canım nie iki cocugu birden alıstırmaya cakısıyorsun. Hem sana zor hemde o cuxuklara zor. Biri 3 yasında dedin o cabuk alısır aslında önce ondan basla bi iki hafra dene. Yada öyeki kolay alısıyorsa ondan basla. Cocukların ikisine de yetişeyim die. Uykusuz kalacaksın hemde yazık cocukları yoracaksın. Bemce tek tek alıstır

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 buçuk 2 buçuk yaşların oglum var. Gündüzleri çişlerini falan söylüyorlar ama gece beze yapıyolar. Lazımlık aldık yeni eve koyuyorum gece kalkıb yapsınlar kendim kaldırıyorum yapmıyolar uyuyolar beze yapıyolar nasıl bezden kurtulayım lütfrn yardım edin nasıl kurduldunuz siz geceleri nasıl lazımlığa yapdırıyorsunuz
Bez kullanırsan olmaz tamamen hayattan çıkar ben de 2 yaşında öğrettim gece yarım saate bir uyanıp tuttum lazımlığa arada yatağa kaçırdı Alez almıştım öyle böyle derken şimdi 3 yaşında gece kendi kalkar gider yapar uyur bezi bırakmadan olmaz gündüz alışır gece alismaz çünkü o bilinçle uyuyor çocuk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar