Ya of ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Ya of ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 915 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya of ya
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Dogumdan sonra aylarca hasta olamayanlar var kuzum ama yinede sen bilirsin
Ama geçen ay oldum cnn geçen ay da olmasam dedim 5 6 ay olmucak heralderim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dogumdan sonra adet duzensizligi oluyor diye biliyorum ama istersen bi test yaptir yinede
Erken gebelik testi yaptım çıkmadı kanmı versem acaba benim bir akrabamda böyle oldu kızı 3 aylikdi hastalı geçikti kan verdi test yaptı ne kanda ne testte çıkmadı bisey karnında bebek 3 aylıktı öğrendindedoktorlar bile hayret etti kanda nasıl çıkmaz diye bende öyle olurum diye korkuyorum onun kızıda kucağında 4 aylık şimdi aramızda 1 ay var bebeklerle

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar dün hasta olmam gerekti hala olmadım kanmı versem acaba normalmibebegim 3 aylık
Doğumdan sonra normal diye biliyorum birde ayıptır söylmesi korumasız ilişki oldu şse kesin baktır derim ama olmadıysa korkma düzensizlik gayet normal

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben doğum yaptım 7 aylık kızım 1 defa adet oldum daha olmadım duzensiz olabilr kuzum yada sütun koruyor olabilir🤔
Diyer iki kızımda her ay oldum ama her çocuk bir olmaz diyorlar ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğumdan sonra normal diye biliyorum birde ayıptır söylmesi korumasız ilişki oldu şse kesin baktır derim ama olmadıysa korkma düzensizlik gayet normal
Cnn kondom ile korunuyodum ama 1 hafta önce kondom yırtık cikti

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.