Yakın zamanda rahim filmi çekmiştim şuan 5 haftalık hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşracık tarafından oluşturulan Yakın zamanda rahim filmi çekmiştim şuan 5 haftalık hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,771 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yakın zamanda rahim filmi çekmiştim şuan 5 haftalık hamileyim
Konbuyu başlatan Büşracık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İmoşun Annesi

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
3. Seneme girecem neredeyse çocuğm olmuyordu doktora gittim polikistik over kisttin var dedi. Adetten yıkandıktan hemen sonra doktrm rahim filmi çekmemi istedi çektirdim sonuç normal çıkmıştı 26 nisanda çektirmiştim ve şuan 5 haftalık gebeyim acaba Bi sıkıntı olurmu ya bilgisi olan lütfen bilgilendirsin 😔

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
3. Seneme girecem neredeyse çocuğm olmuyordu doktora gittim polikistik over kisttin var dedi. Adetten yıkandıktan hemen sonra doktrm rahim filmi çekmemi istedi çektirdim sonuç normal çıkmıştı 26 nisanda çektirmiştim ve şuan 5 haftalık gebeyim acaba Bi sıkıntı olurmu ya bilgisi olan lütfen bilgilendirsin 😔
Olmaz Inşallah sonuçta bilmeden çektirmişsin doktor önce bi kan testi yaptırsaymış keşke burda senin suçun yok canım ama sen yinede icini ferah tut dua et bişey olmaz İnşallah

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canim ilk aylarda bişey olmuyor çok şükür bende 8haftalik hamileyken rahim amaliyati olmuştum ama hamile olduğumu bilmiyordum doktor bile anlamamisti hamile olduğumu 15 gün kananam oldu bı süru ilaç antibiyotik kullandım aradan 50 gün geçti adet görmedim doktoru aradım normal dedi on gün geçti test yaptım pozitif çıktı kadın doğuma gittik direk doktor bana kurtaj yaptırıp bebeği aldırmak istemissin dedi amaliyat olduğumu söylememistim artık anlattim rahimden parça alındı diye nasıl dedi düşmemiş Allah in mucizesi dedi sağ rahim duvarına yapışmış orada tutunmuş yavrum çok şükür bebeğim gayet sağlıklı düşük riski vardi onu geçtik altıncı aydayim inşallah sağ salim kucağıma almayı nasip etsin Rabbim kendine psikolojik sorun yapma bence olacak oldumu biz biseyin önüne geçecemeyiz Allah istedik den sonra herşey oluyor insllah sende bebeğini sağ salim kucağına alırsın🤲

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canim ilk aylarda bişey olmuyor çok şükür bende 8haftalik hamileyken rahim amaliyati olmuştum ama hamile olduğumu bilmiyordum doktor bile anlamamisti hamile olduğumu 15 gün kananam oldu bı süru ilaç antibiyotik kullandım aradan 50 gün geçti adet görmedim doktoru aradım normal dedi on gün geçti test yaptım pozitif çıktı kadın doğuma gittik direk doktor bana kurtaj yaptırıp bebeği aldırmak istemissin dedi amaliyat olduğumu söylememistim artık anlattim rahimden parça alındı diye nasıl dedi düşmemiş Allah in mucizesi dedi sağ rahim duvarına yapışmış orada tutunmuş yavrum çok şükür bebeğim gayet sağlıklı düşük riski vardi onu geçtik altıncı aydayim inşallah sağ salim kucağıma almayı nasip etsin Rabbim kendine psikolojik sorun yapma bence olacak oldumu biz biseyin önüne geçecemeyiz Allah istedik den sonra herşey oluyor insllah sende bebeğini sağ salim kucağına alırsın🤲
Maşşalah çok sevindim senin adına. inşallah bendede sıkıntı olmaz Allah Razı olsun Mesajın Beni Motive etti çok teşekür ederim İnşallah Hayırlı sağlıklı bir şekilde bebişini kucaklarsın 🌺💝🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olmaz Inşallah sonuçta bilmeden çektirmişsin doktor önce bi kan testi yaptırsaymış keşke burda senin suçun yok canım ama sen yinede icini ferah tut dua et bişey olmaz İnşallah
İnşallah ya dualarınızı eksik Etmeyin Hepimizde inşallah Hayırlı sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucaklarız💝🙏

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
İlk haftalarda çekilen filmin çok fazla bir zararı olmuyor diye biliyorum, gönlünü ferah tut.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İlk haftalarda bebek değil kese bile oluşmamış oluyor daha canım sanmıyorum zararı olacağını sen içini ferah tut sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İnşallah birşey olmaz canım ablam gebe olduğunu bilmeden ameliyat oldu çok şükür kızı şuan dört yaşında ve hiçbir sıkıntı yok. Canını sıkma üzülme Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍☺️

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah birşey olmaz canım ablam gebe olduğunu bilmeden ameliyat oldu çok şükür kızı şuan dört yaşında ve hiçbir sıkıntı yok. Canını sıkma üzülme Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah berak Allah😍 Rabbim Bağışlasın bende inşallah Hayırlı sağlıklı birşekilde kucaklarım🙏Allah Razı Olsun 💝

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamile olduğumu bilmeden tam 5 haftalıkken kovit için BT çektirmiştim, hamileliğimi öğrendikten sonra doktora sordum daha yerleşmesi bile olmuyor önemli değil demişti🤷‍♀️ içim rahat etmedi birkaç doktordan fikir aldım aynısını söylediler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar