Yalanci emzik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Yalanci emzik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 937 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalanci emzik
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
7 haftalık bebeğim var aksmalri geceleri herzaman yalancı emzik niyetine istiyor verince gazini aldığım halde kusuyor bu seferde süt yetmiyor yalancı emzik vermek istiyorum erken mi ve nasil alıştıracam bilgisi olanlar

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
7 haftalık bebeğim var aksmalri geceleri herzaman yalancı emzik niyetine istiyor verince gazini aldığım halde kusuyor bu seferde süt yetmiyor yalancı emzik vermek istiyorum erken mi ve nasil alıştıracam bilgisi olanlar
Karnini doyurmak icin emdigi belirli saatleri vardir.. o saatler haricinde emmek icgudusuyle agladiginda emzigine kendi sutunden damlat agzina ver.. biraz emzige alisana kadar kokunu alsin guvende hissetsin kendini..hemen alisir bu sekilde..

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Karnini doyurmak icin emdigi belirli saatleri vardir.. o saatler haricinde emmek icgudusuyle agladiginda emzigine kendi sutunden damlat agzina ver.. biraz emzige alisana kadar kokunu alsin guvende hissetsin kendini..hemen alisir bu sekilde..
Ben alistiramadim emmedi emip atiyo geri😬 ins alistirirsin israrla agzinda tut dediler almayincada almiyo birsuru emzik aldik bide🙄

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Ben alistiramadim emmedi emip atiyo geri😬 ins alistirirsin israrla agzinda tut dediler almayincada almiyo birsuru emzik aldik bide🙄
Benim ikinci oglum kendi parmagi daha tatli geldigi icin emzige alismadi daha kotusu oldu.. gunduz izin vermememe ragmen geceleri emerken yakaliyordum :) hatta benim butun bebisler karnimdayken parmagini emiyordu ultrason fotolari var cok komik :) her bebek farkli oluyor iste, biri digerine benzemiyor kardes bile olsalar :) 3.sude sadece uykusu gelince emzik ariyo yoksa isi gucu yeme pesinde :) en buyuk abisi gibi ayni :) oy oy bu cocuklar , tatli ömur, ugras dur :)

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benim ikinci oglum kendi parmagi daha tatli geldigi icin emzige alismadi daha kotusu oldu.. gunduz izin vermememe ragmen geceleri emerken yakaliyordum :) hatta benim butun bebisler karnimdayken parmagini emiyordu ultrason fotolari var cok komik :) her bebek farkli oluyor iste, biri digerine benzemiyor kardes bile olsalar :) 3.sude sadece uykusu gelince emzik ariyo yoksa isi gucu yeme pesinde :) en buyuk abisi gibi ayni :) oy oy bu cocuklar , tatli ömur, ugras dur :)
Benim kızımda parmaklarını emiyor ağzına sigsa bileğini de sokacak ama sığmıyor

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben alistirana kadar neler cektim 5 cesit meme degistirdim belki bunu alir diye sonuunda basardim azmin elinden kim kurtulmuski yoksa surekli agzim doluolsun istiyordu surekli agliyordu

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Doqduqu qun werdim emziqi kuşum halada emiyor emziqi emerken imm ımm diye emince meme istiyor ozaman emziriyorum kuşum 9 haftalık bnm kızımda

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben daha hastanede vermeye başladım benide emiyor memeyi ağzından çıkarıp emziği veriyorum baya zaman geçmiş inşallah tutar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar