Sorum var Yalancı sancı nasıl oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Yalancı sancı nasıl oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,913 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalancı sancı nasıl oluyor
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım aynıyım bugün sancı girdi zor bela kendime geldim kendini fazla yorma benim 2 çocuğum var dinlene bilmem mümkün değil sen bol bol uzan dinlen canım son haftalar zaten
Cann çocukla daha çok zor olmalı Allah yardımcınız olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayni şeyi yasiyorum 35 hftadaym benimde 4 gun so ra randevum sorcm doktorma
İnşallah canım bende gelecek hafta gidicem doktora bakalım nolcak

Canım indi necəsən ağrın kecibmi?
Şükür can bugün nisbətən yaxşıyam ayın axırıdı min cür vəziyyətə girəm elə asta asta gəzirəmki yoldaşıma deyirəmki sürətim azalıb😄 sən necəsən orda istilər necədir bura od tutub yanır ventolyator olmasa ölərəm deyurəm

Son düzenleme:

Efterya

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar bir kaç saat önce uyuyordum sağ tarafa çevrilince aşağı kısmıma bacağımın yanına kasığıma sancı girdi bende korkumnan terpenmedim öylece kaldım 1dk fln sora geçti , Sora kalkdığımnan beri aşağı kısımda yara gibi karnımda ağrı var ara sıra oluyordu böyle hiç olmamıştı karnımda baya aşağı enmiş sizce doğuma yakınmı?
Bendede oldu karnımin sol tarafı öyle bi ağrı anlatamam doğum sancısı gibi ama değil bunu biliyorum 3 saat aralıklarla sürdü 34 doldurdum

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Şükür can bugün nisbətən yaxşıyam ayın axırıdı min cür vəziyyətə girəm elə asta asta gəzirəmki yoldaşıma deyirəmki sürətim azalıb😄 sən necəsən orda istilər necədir bura od tutub yanır ventolyator olmasa ölərəm deyurəm
çox şükür canım təki yaxşı olasan hə uje axır aylardı ona görə ağrıların çoxalıb ta bir şey qalmıyıb birazda döz rahatlıcan inşaallah 🙏😍 mən şükür yaxşım bu aralar işə gücə başım qarışıb köçmək işinə baxıram görək elə zorla tərpənirəm yır yığış edirəm 🤦isdidındə danışma ey burada isdi elə bizdə zorla dururuq ordakı qədər olmaz ama var isdilik bürkü hədsiz çoxdu ey nəfəs almağ olur 🥵🥵🥵uşağ iş.güc o üz bu üz qarnındakı uje axşama ağzarıx qalıram 😅🥴🥴

İki prensin meleği

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım 1 kere oldu daha olmadı haftam 34 aslında sonuncu doplere 31 haftada gitmişdim bebeğin inkişafı ireli suyum normadan biraz fazla diye doktor erken doğum ola bilir dedi şimdi 34 deyim kendimde değişiklikler hiss ediyorum
Bazen insan söylenen den de etkilenebilir psikolojimden de olabilir canm.bende de olmuştu doktorun dediği öyle aklımda kalmış bi baktım aynı şeyleri hissediyorum ama bi sknti da çıkmadı çok şükür çok aklına getirme en doğrusu suyu beklemen bide kanaman olunca git

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Hemde nasıl zor dinlenmeye hasretim resmen nasıl doğuma gidicem bilmiyorum bu yorgunlukla 😩😩

Selam kızlar bir kaç saat önce uyuyordum sağ tarafa çevrilince aşağı kısmıma bacağımın yanına kasığıma sancı girdi bende korkumnan terpenmedim öylece kaldım 1dk fln sora geçti , Sora kalkdığımnan beri aşağı kısımda yara gibi karnımda ağrı var ara sıra oluyordu böyle hiç olmamıştı karnımda baya aşağı enmiş sizce doğuma yakınmı?
Sağ Salim kucağına alırsın inşallah canım benim

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
çox şükür canım təki yaxşı olasan hə uje axır aylardı ona görə ağrıların çoxalıb ta bir şey qalmıyıb birazda döz rahatlıcan inşaallah 🙏😍 mən şükür yaxşım bu aralar işə gücə başım qarışıb köçmək işinə baxıram görək elə zorla tərpənirəm yır yığış edirəm 🤦isdidındə danışma ey burada isdi elə bizdə zorla dururuq ordakı qədər olmaz ama var isdilik bürkü hədsiz çoxdu ey nəfəs almağ olur 🥵🥵🥵uşağ iş.güc o üz bu üz qarnındakı uje axşama ağzarıx qalıram 😅🥴🥴
İnşallah canım Allahın köməyi ilə sağ salamat qurtaraq səndə təxmini doğum nə vaxta düşəcək inşallah cann uşaqla çətindi hamiləlik mən hələ ilk uşaqdı yoldaşda uşaq kimi olur elə istilərdə elə Allaha dua edirəmki bizə dözüm səbr ver qarınla daha çətindi yay

Hemde nasıl zor dinlenmeye hasretim resmen nasıl doğuma gidicem bilmiyorum bu yorgunlukla 😩😩
Cann yardım edenin yokmuki inşallah ağrısı az rahat olur doğum

Teşekkür ederim canım inşallah Allah seninde bebişini korusun🙏🙏🙏😍😍😍

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım Allahın köməyi ilə sağ salamat qurtaraq səndə təxmini doğum nə vaxta düşəcək inşallah cann uşaqla çətindi hamiləlik mən hələ ilk uşaqdı yoldaşda uşaq kimi olur elə istilərdə elə Allaha dua edirəmki bizə dözüm səbr ver qarınla daha çətindi yay

Cann yardım edenin yokmuki inşallah ağrısı az rahat olur doğum

Amin canım Amin 🤲 hə elədi vallah ay dəcəl uşağlada lap çətindi 😄 təxminən doğuşun noyabıra düşür əvvəlinə ortası indi nə vaxt gəlsə 😁səndə qızdı oğlan canım 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar