Yalancı sancılar 🤰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Yalancı sancılar 🤰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,250 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalancı sancılar 🤰
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ben 36+3 haftalık hamileyim bugün karnım sertleşiyor sancı gelip gidiyor bir 10 sn sonra ilk gebelikte yaşamadım yalancı sancılar acaba yalancı sancılar dan kaç gün sonra doğum gerçekleşir bilen varsa yazabilir miiiii👍👍

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben 36+3 haftalık hamileyim bugün karnım sertleşiyor sancı gelip gidiyor bir 10 sn sonra ilk gebelikte yaşamadım yalancı sancılar acaba yalancı sancılar dan kaç gün sonra doğum gerçekleşir bilen varsa yazabilir miiiii👍👍
Benim de cok sıklaştı agrilarim canim korkuyorum ya bugun aksama kadar oturdum aman sende dikkat et is yapma

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende kizimi 40+3 de dogurdum hic agri yasamamistim ama bunda agrilarim var balim😣 kasiklarimdan seyime dogru agri girip girip çıkıyor
Aynı canım ya sanki adet sancısı gibi benim yataktan kalkmak için dönerek kalkıyorum oğlum gülüyor 81.500 olmuş ya kilom diyo civ civ gibisin böyle kalsan keşke dedim ayakkabı mi giyinemiyorum 🤣az önce diyorum bak sana güveniyorum bana sen bakicaksin gülüyor diyorum onda hiç ağrı acı hissetmedim ama bu çok farklıymis sancı nasıl bilmiyorum İnan adet sancısı gibi ağrı var belimde kasıklarımda

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım kesilmiyorsa gerçek sancida olabilir ben yaşamadım yalancı sancı ona bişey diyemem ama
Yok yok kesiliyor bugün öğlen oldu bir de az önce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de cok sıklaştı agrilarim canim korkuyorum ya bugun aksama kadar oturdum aman sende dikkat et is yapma
Zaten korkudan iş yapamıyorum istesemde.. bana çok zor bir durum iş yapmamak temizlik yapmamak ama sırf erken gelmesin diye zorluyorum kendimi napim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aynı canım ya sanki adet sancısı gibi benim yataktan kalkmak için dönerek kalkıyorum oğlum gülüyor 81.500 olmuş ya kilom diyo civ civ gibisin böyle kalsan keşke dedim ayakkabı mi giyinemiyorum 🤣az önce diyorum bak sana güveniyorum bana sen bakicaksin gülüyor diyorum onda hiç ağrı acı hissetmedim ama bu çok farklıymis sancı nasıl bilmiyorum İnan adet sancısı gibi ağrı var belimde kasıklarımda
Ikinciler heralde bizim farkli.oldu balım ya🤦‍♀️ yerimmm annesine mi bakacakmis paşam 😍❤ aman sakin agir is yapma bak

Yok yok kesiliyor bugün öğlen oldu bir de az önce

Zaten korkudan iş yapamıyorum istesemde.. bana çok zor bir durum iş yapmamak temizlik yapmamak ama sırf erken gelmesin diye zorluyorum kendimi napim
Inan bende canım icim gidiyor ama bisey yapamıyorum bugun aksama kadar oturdum

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ikinciler heralde bizim farkli.oldu balım ya🤦‍♀️ yerimmm annesine mi bakacakmis paşam 😍❤ aman sakin agir is yapma bak

Inan bende canım icim gidiyor ama bisey yapamıyorum bugun aksama kadar oturdum
Sağol teyzesi 💕💐 sende yorma kendini salı gününü iple çekiyorum 2de girmeden doğuma yaz mutlaka canım öpüyorum seni canim ❤️🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar