Yalannn❗❗❗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Yalannn❗❗❗ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,677 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalannn❗❗❗
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
E

Esra_8

Guest
Cok fena ben olsam kesinlikle kabul etmezdim ya param gelecek ya arabam derdim ayrica kocana falan da güvenmiycen bu hayatta kesinlikle ve ayrica o gorumcemin o paranin benim oldugunu ve asla helal etmedigimi duymasini saglardim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr eşim ilk defa benden önemli birşeyi sakladı biraz uzun olacak özür dilerim kızlar ben hamile kalınca arabamı sattım sürmek istemiyordum kapının önünde kalmasıda saçma geldi satalım sonra yenisini alırım dedim sattık eşime verdim parasını hesabında kalsın alacam yada sermayene ekle ama alacam sonra araba dedim yok kullanmam ben hesapta durur istersen sen kendi hesabına al yok ya ne farkerder dedm neyse ona verdim doğum vs derken araba alalım mı dedi birkaç ay daha geçsin dedim tmm dedi oğlum 7 aylık olunca artık şart oldu bana ben şimdi ailemi ziyarete geldim dün kuzenimin arabasını çok begendim satarım falan dedi gittikten sonra ciddi ciddi aradı istersen verim satacam gerçekten falan dedi olur dedim bilmediğim birinden almaktansa mantıklı geldi neyse eşim şimdi alamayız para yok dedi nasıl yani dedim ben kız kardeşime borç verdim ev aldılar ya senin paranı verdim 1 yıl içinde verecekler seneye alırız sana araba dedi dalga geçer gibi tabii ipler koptu bende agzıma geleni saydım kavga ettik benim olanı bana sormadan hele ki konuşmadığım birine vermesi beni çileden çıkartıyor artık ona güvenmem dürüst olmasını beklerdim vermeden bana sorabilirdi şimdi ben haksızmıyım beyefendi bana çok büyütüyorsun diyor 🤨
Cidden çok sinir bozucu bir durum canım ben olsam kıyameti koparırdım herhalde sen az bile yapmışsın. Ne olursa olsun kendi parasını bile veriyor olsaydı sana sorması danışması gerekirdi ki senin paran birde verdiği. Çok ayıp etmiş ve yanlış yapmış eşin birde o alay eder gibi söyledikleri Allah sabır versin bacım okurken sinirlerim bozuldu birde seni düşünemiyorum

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Cok fena ben olsam kesinlikle kabul etmezdim ya param gelecek ya arabam derdim ayrica kocana falan da güvenmiycen bu hayatta kesinlikle ve ayrica o gorumcemin o paranin benim oldugunu ve asla helal etmedigimi duymasini saglardim
Onunla asla muhattap olmam duymasını sağlayabilirim ama gerek görmedim böyle birşeye abisiyle halletsin yarın bigün vermezse eşim senin yüzünden demesin ki bence vermeyecek oyüzden hiç bu olaya müdahil olmayacağım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cidden çok sinir bozucu bir durum canım ben olsam kıyameti koparırdım herhalde sen az bile yapmışsın. Ne olursa olsun kendi parasını bile veriyor olsaydı sana sorması danışması gerekirdi ki senin paran birde verdiği. Çok ayıp etmiş ve yanlış yapmış eşin birde o alay eder gibi söyledikleri Allah sabır versin bacım okurken sinirlerim bozuldu birde seni düşünemiyorum
Çıldırtan zaten eşimin rahatlığı ve sözleri gece diyor benim arabamı verim sana hala sanıyor ki mevzu araba para anlamak istemiyor beni bence 🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.